brzegiem

Wybrał się na ryby i dokonał makabrycznego odkrycia! W torbie nad brzegiem znalazł odcięte (…)!

Szokującego znaleziska dokonał pewien 62-letni Rosjanin. Mężczyzna wybrał się nad jezioro w Chabarowsku, by jak co tydzień łowić ryby. Kiedy szukał odpowiedniego stanowiska tuż przy tafli wody natknął się na ludzką zamarzniętą dłoń, która wystawała z ziemi. Obok niej nad brzegiem leżał pakunek, w którym ludzkich kończyn było zdecydowanie więcej. O makabrycznym odkryciu powiadomił policję.

Przeprowadzone badania i śledztwo wykazały, że dłonie pochodzą z Uniwersytetu Medycznego położonego w pobliżu jeziora. Władze uczelni nie chciały zapłacić za utylizację niepotrzebnych kończyn, więc postanowiły się ich pozbyć na własną „rękę”. W torbie nad brzegiem znajdowało się łącznie 26 par odciętych dłoni i dwie dłonie „bez pary”. Prócz nich policjanci natrafili na zakrwawione bandaże i pokrowce na buty.

 

 

ZOBACZ:[FOTO] Podczas remontu mieszkania znalazła trumnę z ciałem 3-letniej dziewczynki! Okazało się, że leżała tam od ponad 120 lat!

 

 

Śledczy w toku sprawy wykluczyli motyw kryminalny, a Uniwersytet w Chabarowsku może mieć teraz poważne problemy. Dłonie miały na sobie ślady cięć wykonanych narzędziami chirurgicznymi i znajdowały się na nich resztki preparatu spowalniającego rozkład. Funkcjonariusze pobrali próbki w celu przeprowadzenia badań DNA. Chcą sprawdzić do kogo należały sprofanowane dłonie i czy nie doszło do popełnienia przestępstwa.

ZOBACZ:Oszukał przeznaczenie: gdy przeskakiwał nad przepaścią wydarzyło się coś PRZERAŻAJĄCEGO![VIDEO]

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

Komentarze