Wyszło na jaw kim jest zwycięzca „MasterChefa 2019”! To BRAT znanego AKTORA!

W niedzielę mogliśmy śledzić finał 8 edycji finału „MasterChef”. Finalista okazał się bratem znanego aktora! Czy już wiecie którego?

Grzegorz, a więc tegoroczny finalista telewizyjnego show kulinarnego od początku programu zasłynął lekkością w gotowaniu, a przy tym nieposkromionymi zdolnościami i pasją do gotowania. To zapewniło mu zwycięstwo w „MasterChef”.

 

Przypominamy, że o 100 tys. złotych, własną książkę kulinarną i tytuł najlepszego polskiego kucharza walczyli: Magdalena, Anna, Marlena i Grzegorz. Po raz pierwszy w historii programu, finał liczył czterech uczestników, a nie jak dotychczas trzech.

 

Grzegorz Zawierucha to zwycięzca ósmej edycji programu „MasterChef”. Pochodzący z Kielc kucharz pasjonuje się żeglarstwem i marzy o własnym jachcie.

Uczestnik specjalizuje się w kuchni polskiej oraz tajskiej, którą sam uwielbia. Prywatnie jest mężem i ojcem 8-letniego synka. To właśnie jemu Grzegorz zadedykował swoją wygraną.

 

„Ja dla ciebie to zrobiłem, wiesz? Zawsze miej marzenia i wierz w siebie”!powiedział Zawierucha tuż po ogłoszeniu wyniku.

 

Ponadto Grzegorz Zawierucha jest bratem znanego polskiego aktora- Rafała Zawieruchy, który w ostatnim czasie zasłynął w hollywoodzkiej produkcji Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

 

 

ZOBACZ TEŻ:PRZERAŻAJĄCE odkrycie we krwi Woźniaka-Staraka! Kurtyna milczenia  opadła!

 

 

Aktor na swoim profilu na Instagramie zamieścił następujący wpis:

 

„Mój kochany Brat – wygrywa! Idzie jak burza, do swojego celu! Z luzem, radością i pasją do tego, co kocha – tak trzymaj brat! I osiągaj nowe szczyty! A ja zbieram zapisy, gdzie i u kogo gotujemy”?

 

 

View this post on Instagram

Czy go poznajecie? Najświeższy @masterchef_tvn a tam – mój kochany Brat – wygrywa !!!! Idzie jak burza, do swojego celu! Z luzem, radością i pasją do tego co kocha – tak trzymaj brat!!!!!! I osiągaj nowe szczyty! A ja zbieram zapisy gdzie i u kogo gotujemy ? 🤩😂 :)))))) #masterchef #brother #success #winner #award #bestchef #kitchen #food • • • Guys! This od my Brother – and he just won The 8th edition of Masterchef in Poland! I’m so proud to be your brother- and keep going because you didn’t come this far to only come this far! :)))) @grzesiek_zawierucha 🌪🤩🎬🔥❤️⚡️ and you know what? Now I’m taking orders where we should cook something, who’s house?:)))) ideas? 🙂 have a great Monday!!! #zawieruchawkuchni

A post shared by Rafał Zawierucha (@rafal_zawierucha) on

 

Źródło:plotek

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze