Zamyślona Anita Sokołowska filozofuje na Instagramie. Padły MOCNE słowa!

Anita Sokołowska opublikowała w sieci długi wpis, w którym padły mocne słowa! O co chodzi znanej aktorce?

Na zdjęciu dołączonym do posta Anita jest zamyślona. Patrzy przed siebie. Widać, że ostatnie wydarzenia bardzo ją poruszyły. W swoim wpisie odniosła się do feminizmu. Przemyślenia aktorki są niezwykle mocne!

Zobacz także: MEGA słodkie zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej. Fani ONIEMIELI!

– Dziś Dzień Feministki

Za @mlynarskapaulina powtórzę to, co Ona tak dobrze nazwała, a co tak bardzo konweniuje z tym co ja myślę i odczuwam.
„Feminizm nie jest i nigdy nie był o nienawiści kobiet do mężczyzn, ani o walce z nimi. Jest i zawsze był o równości i równowadze, której brak doprowadził świat do niekończących się konfliktów zbrojnych, potwornych nierówności w dystrybucji dóbr, wymierania gatunków, katastrofy klimatycznej i całego szeregu innych tragedii…”

Od siebie dodam,
że feminizm dziś, to styl i sposób życia,
to uważność i czujność na drugiego człowieka,
to wrażliwość na otaczający świat,
to dostrzeganie piękna dookoła nas,
to troska o naszą wspólną przyszłość,
to czułość dla siebie samego
to myśl filozoficzna,
to prawo do swoich decyzji,
to…
to…
Mogłabym jeszcze długo wymieniać…
A może Wy dokończycie zdania za mnie i za Was…

Wiec, na pytanie czy jestem Feministką?
Odpowiadam, TAK, oczywiście JESTEM – napisała.

W tle fotki widzimy niebo. Anita postawiła na delikatny makijaż. Ma lekko pofalowane włosy. Ubrała czarno-białą bluzę. Dopełnieniem stylizacji jest bransoletka ze złotym kółkiem.

Trzeba przyznać, że zdjęcie idealnie komponuje się z wpisem aktorki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

…. Dziś Dzień Feministki … Za @mlynarskapaulina powtórzę to, co Ona tak dobrze nazwała, a co tak bardzo konweniuje z tym co ja myśle i odczuwam. „Feminizm nie jest i nigdy nie był o nienawiści kobiet do mężczyzn, ani o walce z nimi. Jest i zawsze był o równości i równowadze, której brak doprowadził świat do niekończących się konfliktów zbrojnych, potwornych nierówności w dystrybucji dóbr, wymierania gatunków, katastrofy klimatycznej i całego szeregu innych tragedii…” … Od siebie dodam, że feminizm dziś, to styl i sposób życia, to uważność i czujność na drugiego człowieka, to wrażliwość na otaczający świat, to dostrzeganie piękna dookoła nas, to troska o naszą wspólną przyszłość, to czułość dla siebie samego to myśl filozoficzna, to prawo do swoich decyzji, to… to… Mogłabym jeszcze długo wymieniać… A może Wy dokończycie zdania za mnie i za Was… … Wiec, na pytanie czy jestem Feministką? Odpowiadam, TAK, oczywiście JESTEM 💃🏻💃🏻💃🏻 … #feminizm #kobieta #mysl #filizofia #sposobzycia #mojwybor #czlowiek #rownosc #przyszlosc #ziemia #klimat

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Co na to fani?

Pięknie napisane Pani Anito 💪💪

To żądanie dla siebie i innych kobiet szacunku prawnego, politycznego, socjalnego i moralnego. Pełnej, a nie udawanej równości. To oznacza też szacunek dla kobiet które mają inne poglądy i spojrzenie na rzeczywistość niż feministki.

Piękne Anitko😊uwielbiam Ciebie oglądać w filmach, masz tak super nietypowa wyrazistą sympatyczna twarz. Na pewno jesteś przemiła i ciepła osoba 😘Pozdrawiam 💞

Tak trzymać💪 Jedyny słuszny kierunek – patrz wynik wyborów w USA i V-ce President 👌👍

Fot. Instagram

Anita Sokołowska jest aktorką. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Na małym ekranie debiutowała rolą Stefci Rudeckiej w telewizyjnej wersji książki „Trędowata”.

Obecnie najbardziej znana jest z roli Zuzanny Markiewicz w serialowym hicie Polsatu pt. „Przyjaciółki”. Widzowie kojarzą ją także m.in. z serialu „Na dobre i na złe”.

Była jurorką w show „The Brain. Genialny umysł”.

Zobacz także: DRAMAT Ady Fijał! Jechała autem i nagle stało się coś STARSZNEGO!

Fot. InstagramKomentarze