Zapomnij o zrobieniu zapasów! Biedronka i Rossmann wprowadzają OGRANICZENIA!

Zapomnij o zrobieniu zapasów! Biedronka i Rossmann wprowadzają OGRANICZENIA!

Sieć sklepów Biedronka, ale także drogerie Rossmann wprowadzają ograniczenia ilościowe na produkty. Niektórych z nich nie kupisz na zapas.

Biedronka i Rossmann wprowadzają zmiany. Dyskont spożywczy i sieć drogerii wprowadziła ograniczenia. Nie kupisz więc już więcej jak 3 sztuki tego samego produktu w drogeriach Rossmann oraz więcej niż 5 opakowań żeli bakteryjnych w Biedronce.

 

ZOBACZ TAKŻE: 2,2 miliona polaków dostanie ponad 2000 zł! Sprawdź, czy należysz do tej grupy!

 

Ograniczenia na produkty wprowadza także drogeria Hebe. W jej przypadku będziemy mogli przykładowo kupić jednorazowo zaledwie 5 sztuk środków higieny osobistej. Drogeria Rossmann wprowadza limity na te same artykuły, które będą mogły wynieść do 3 sztuk. W Biedronce ograniczenia dotyczą produktów do higieny. Chodzi o jeden konkretny produkt, który został wprowadzony do sprzedaży w tym tygodniu i jest to płyn antybakteryjny w cenie 3,99. Limit sztuk, które można zakupić to 5 sztuk.

 

Epidemia koronawirusa to nie tylko limity na artykuły ale też spore utrudnienia w dokonywaniu zakupów. Należy też pamiętać, że od 1 kwietnia wszyscy klienci sklepów stacjonarnych muszą liczyć się z utrudnieniami polegającymi na ograniczonej liczbie klientów wewnątrz sklepów. Mogą to być maksymalnie 3 osoby na jeden punkt kasowy.

 

Warto dodać także, że od 2 kwietnia sklepy Biedronki w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00-24:00. od wtorku 7 kwietnia do piątku 10 kwietnia – czyli w okresie przedświątecznym – placówki detalisty będą otwarte przez całą dobę.

 

Fot. biedronka

źródło: next gazeta.pl / biedronka

 Komentarze