Znamy oświadczenie majątkowe Jarosława Wałęsy! Kwota POWALA!

Jarosław Wałęsa jeździ luksusowym Mercedesem, ma na koncie spore oszczędności i posiada papiery wartościowe na horrendalną kwotę – tak wynika z jego oświadczenia majątkowego, które opublikowano właśnie na stronach Sejmu. Ile i jakiego majątku posiada syn byłego prezydenta? Przeczytajcie!

Oświadczenie majątkowe Jarosława Wałęsy

W internecie pojawiło się właśnie oświadczenie majątkowe jednego z synów Lecha Wałęsy – Jarosława. Dorobek 45-latka imponuje! Syn byłego prezydenta dysponuje papierami wartościowym na kwotę 2,4 mln złotych i ma 145 tys. oszczędności na koncie. Ale to nie wszystko! Poseł Koalicji Obywatelskiej jeździ też luksusowym Mercedesem GLC z 2016 r. Podczas, gdy Jarek jest milionerem, jego tata ma 6 tys. złotych emerytury i jak sam twierdzi, „ledwo wiąże koniec z końcem”.

„Dramatyczna” sytuacja Lecha Wałęsy

Lech Wałęsa wielokrotnie narzekał w wywiadach, że nie ma za co żyć. Przez pandemię koronawirusa, polityk był zmuszony zrezygnować z wyjazdów na zagraniczne prelekcje a jego emerytura wynosi „zaledwie”… 6 tys. złotych. Na domiar złego, jego żona Danuta wydaje więcej niż ma. Wałęsa ze smutkiem w głosie przyznał, że ledwo wiąże koniec z końcem i nie wie co będzie dalej…

Nie wiem co robić, bo nie mogę latać na wykłady, a muszę jakieś pieniądze zarabiać, bo żona wydaje więcej niż mamy. I nie wiem, jak dalej przeżyję – zdradził niedawno „Super Expressowi” Lech Wałęsa, który wystawił nawet w sieci ogłoszenie o pracę. Niestety, bez skutku.

Czy Jarosław pomoże tacie?

Czy Jarek, który bez wątpienia świetnie sobie radzi finansowo, wspomoże swojego tatę? To pytanie zadali mu dziennikarze „Super Expressu”. Jakiej udzielił odpowiedzi?

Nie komentuję takich rzeczy – zgasił krótko reportera „SE”.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Instagram/JarosławWałęsaKomentarze