Zostawili kamerkę w pokoju dziecka. TO, co zobaczyli mrozi krew w żyłach!

Kamerka umieszczona w pokoju dziecka zarejstrowała straszliwe rzeczy. Wielu nie może uwierzyć w to, co zobaczyło.

Rodzice umieścili kamerkę w pokoju dziecka. Na nagraniu zarejestrowano przerażającą chwilę. Wideo udostępniono na jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych – TikToku. Materiał jest przestrogą dla wszystkich rodziców małych dzieci. Ukazuje, co może się wydarzyć w pozornie bezpiecznym dla dziecka miejscu.

Nagranie błyskawicznie podbiło portal społecznościowy, a także rozprzestrzeniło się poza niego. Miliony internautów z przerażeniem oglądało sceny z pokoju dziecka. Co widać na materiale wideo zamieszczonym ku przestrodze? Otóż na nagraniu widać jak…

…niemowlę walczy z kocykiem, którego nie może zdjąć z twarzy. Drogi oddechowe dziecka są zablokowane. Całe szczęście w porę reagują rodziców dziecka. Film podpisano „nie zostawiaj niczego w miejscu spania dziecka”. Materiał wywołał ogromną dyskusję. Według jednej z lekarek pediatrów zacytowanej przez „The Sun” nie wszystkie niemowlaki mogą mieć tyle szczęścia. Jak powiedziała w miejscu spania dziecka nie powinny znajdować się żadne przedmioty a na łóżku zamontowane ochraniacze.  Dodała, że najbezpieczniejszy będzie materac bez luźnej pościeli.

Pediatra podkreśliła, że rodzice maluchów nie powinno umieszczać na łóżkiem swoich pociech żadnych daszków. Lekarka podjęła się niegdyś leczenia dziewczynki, która próbowała się podnieść chwytając za moskitierę – ta owinęła się jej wokół szyi. Całe szczęście w porę interweniowała matka dziewczynki.

 Komentarze