Zrobili w samolocie zdjęcie parze kochanków. Ich zachowanie obrzydziło wszystkich

Podróże samolotem należą do tych bardziej stresujących. Wielu z nas boi się latać, inni z kolei narzekają na niedogodności związane z lotami. Do jednych z nich z pewnością należą niewłaściwie zachowujący się współpasażerowie. Wiele można znieść, ale to, co zrobiła strzeliło do głowy tej parze, woła o pomstę do nieba! 

Zdjęcie pojawiło się na profilu Instagram prowadzonym przez stewardessę Kathleen Shawn. Zamieszcza ona zdjęcia pasażerów, którzy zachowują się w niewłaściwy sposób. Jej profil jest popularny i dzięki temu może liczyć na stały dopływ kompromitujących zdjęć od setek osób podróżujących samolotami. Zdjęcie, które wrzuciła ostatnio wywołało jednak wyjątkową burzę, bo para na nim uwieczniona zachowywała się wręcz obscenicznie – parze zebrało się na amory…

Kobieta uwieczniona na zdjęciu siedzi na kolanach swojego partnera. Para wyraźnie bardzo dobrze się bawi. Wygląda na to, że kobieta ma zdjęte spodnie, lub podsuniętą do góry sukienkę. Bielizny również nie widać. Para oddaje się pieszczotom zupełnie nie przejmując się tym, że obok siedzą inni ludzie! 

 

 

Właścicielka profilu opatrzyła zdjęcie cytatem z piosenki Beyonce „Crazy in love”:

 

Your love’s got me looking so crazy right now (Twoja miłość sprawia, że wyglądam teraz tak szalenie)

 

Nieco mniej humorystycznie zareagowali obserwujący jej profil. Zwracają uwagę szczególnie na to, że para obściskiwała się w bliskim towarzystwie osób trzecich. Pojawiły się głosy współczucia dla mężczyzny siedzącego tuż obok.

 

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego to NIETOPERZE przenoszą najgroźniejsze wirusy świata? Naukowcy poznali ich tajemnicę

 

Jak jednak pokazuje profil Passenger-Shaming, dziwne zachowania w samolocie to wręcz norma, a ludzie podróżujący tym środkiem lokomocji mają naprawdę niesamowite wręcz pomysły i pokłady bezwstydu…

 

Komentarze