2-latek najmłodszym zwycięzcą „Mam Talent” Jego występ zachwycił miliony osób na świecie!

2-latni Hugo Molina zachwycił swoim występem widownie i jurorów hiszpańskiej edycji programu „Mam Talent” do tego stopnia, że podbił ich serca i wygrał! Chłopczyk jest najmłodszą osobą na świecie, której udało się wygrać talent show. Nagranie z występu maluszka podbija świat, a ludzie są zachwyceni jego umiejętnościami.

2-letni Hiszpan nawet nie zdaje sobie sprawy, że udało mu się wygrać program i jak wiele to może znaczyć dla jego przyszłej kariery. Hugo Molina zachwycił jurorów i publiczność programu „Mam talent” swoją grą na perkusji do tego stopnia, że wygrał go w cuglach. Decyzja jury była jedyna i niepodważalna. Nagranie z chłopcem bije rekordy popularności w serwisie YouTube. Film z jego finałowego występu zobaczyło już ponad 20 milionów osób na świecie. Występ chłopca nie umknął uwadze wielu sławnych osób, które składają mu gratulacje. Jedną z nich jest papież Franciszek, który bardzo chciałby poznać Hugo i jego rodziców.

 

ZOBACZ:Tego w „Mam Talent” jeszcze NIE było! Jurorzy niespodziewanie…

 

Jurorzy podczas wydawania werdyktu zgodnie podkreślali, że 2-letni maluszek świetnie radzi sobie z grą na bębnach. Mało tego chłopiec bardzo dużo mówi i nie wstydzi się występów przed dużą publicznością. Przed występem chłopca jurorzy apelowali do publiczności w studio, aby nie wspierali mocno chłopca, ponieważ może go to mocno zdeprymować. Chłopcu towarzyszył na scenie tata, który przedstawił małego artystę i opowiedział o jego muzycznej pasji. Słowa przerodziły się w czyny, ponieważ maluszek wykazał się niesamowitym poczuciem rytmu. Zresztą zobaczcie sami.

ZOBACZ TAKŻE:Polak w amerykańskim „Mam talent”! Jury było zgodne: „Wyjątkowe, naprawdę wyjątkowe”

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 

 Komentarze