AGATA MŁYNARSKA w nowym programie „Włącz zdrowie”. Nie zgadniesz kto wystąpi w pierwszym odcinku!

Agata Młynarska poprowadzi nowy program na antenie Discovery Life. Już w pierwszym odcinku wystąpi…

Jak sama nazwa wskazuje „Włącz zdrowie” będzie m.in. poświęcony zdrowiu oraz nowoczesnym metodom leczenia. Premierowy projekt Discovery Life oprze się na dwóch filarach.

 

Pierwszym z nich będzie ogromne zainteresowanie Internetem jako podstawowym źródłem współczesnej wiedzy, drugim – tematyką związaną ze zdrowiem: od profilaktyki, przez skuteczne diagnozowanie, leczenie chorób cywilizacyjnych, dietetykę.

Cykliczny, emitowany na żywo, program „Włącz zdrowie” będzie miał swoją premierę w Internecie, na kanale YouTube TVN.

 

Każdy odcinek serii to rozmowa w studiu, która zostanie wzbogacona materiałami filmowymi uzupełniającymi dyskusje. W programie będą gościć lekarze, dietetycy, a nawet naukowcy. Ponadto także ludzie, którzy wygrali z daną chorobą.

 

Gościem pierwszego odcinka internetowo-telewizyjnego cyklu będzie Małgorzata Rozenek-Majdan. Popularna prowadząca i autorka książki „In vitro. Rozmowy intymne” podzieli się z internautami i telewidzami swoimi przeżyciami związanymi z tą procedurą medyczną.

 

W pierwszym odcinku „Włącz zdrowie” Małgorzata Rozenek opowie o własnej, niełatwej drodze do szczęśliwego macierzyństwa dzięki in vitro. Widzowie będą mieli okazję poznać prawdę, często pomijaną w obiegowych informacjach.

 

ZOBACZ TEŻ:Najbardziej dobrane ZNAKI ZODIAKU! Te pary rozumieją się bez słów!

 

Internetowe odcinki nowego programu trafią na antenę Discovery Life. Fragmenty odcinków oraz artykuły na tematy dotyczące rozmowy zostaną opublikowane na portalu internetowym powiązanym z kanałem. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć już 26 lutego 2020 roku.

 

 

Źródło:tvnzdrowie

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze