„Kazał mi położyć się, i wypiąć” Aktorka powiedziała CO spotkało ją u lekarza!

Znana z serialu „Klan” aktorka opowiedziała, co spotkało ją u lekarza. Wizyta wzbudziła spore emocje.

Jak relacjonowała na instagramie, lekarz początkowo „wydawał się być niebywałej klasy i kultury, jednak szybko zaczęło się robić niezręcznie”.

Co takiego stało się w gabinecie?

 

https://www.instagram.com/aniapowierza/

 

Anna Powierza (44 l.) na początku roku postanowiła zadbać o swoje zdrowie i wybrała się na badania do różnych specjalistów. Jedna z wizyt, wzbudziła w niej szczególne emocje. Pisząc o lekarzu stwierdziła:

 

Tylko o jedno mu chodziło.
Atmosfera siadła zupełnie, gdy przeszedł do sedna.
Kazał mi położyć się, i wypiąć.

 

(…) Czas leciał, doktor naciągnął rękawiczkę, kasa za wizytę już poszła przelewem, pomyślałam, że jak po wszystkim nie poprosi mnie o rękę to zginie, poza tym miałam przecież zachowywać się dojrzale.

 

Zamknęłam więc oczy i wypięłam.

 

– Pięknie! – zachwycił się Doktor, badając – dałbym pani co najmniej dwadzieścia lat mniej! Ba, powiem więcej, niejedna dwudziestolatka mogłaby Pani pozazdrościć!

 

W taki właśnie sposób aktorka opisała swoją wizytę u proktologa (lekarz specjalizujący się w leczeniu jelita grubego i odbytu). Wiadomo, że badanie odbytu może budzić zażenowanie i dyskomfort, Anna Powierza jednak starała się wszystko opisać z humorem i zachęcała internautów do tego, by się badali.

Co sądzicie o jej poczuciu humoru?

 

>>>Jelito drażliwe. Na czym polega dieta Low FODMAP?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Powierza (@aniapowierza)

Komentarze