Ale skandal! Rozjechał dziewczynkę i bezczelnie…

To naprawdę szokuje! Potrącił dziewczynkę i uciekł! Nie udzielił jej pomocy. Na szczęście policjanci trafili na jego trop!

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych w Luboszewac w gminie Lubochnia. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia i policja.

15-letnia dziewczyna przechodziła przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Kierowca osobowego opla nie ustąpił jej pierwszeństwa. Potrącił ją. Następnie ominął poszkodowaną i odjechał z miejsca zdarzenia!

Karetka zabrała dziewczynę do szpitala w Łodzi.

– Zespół policjantów pracujących na miejscu zabezpieczył ślady niezbędne do ustalenia sprawcy. Do działań włączyli się również policjanci z wydziału kryminalnego. Intensywna praca operacyjna i dochodzeniowo-śledcza doprowadziła do ustalenia, jaki pojazd brał udział w zdarzeniu oraz, kto się nim poruszał w czasie wypadku – podali policjanci.

Fot. Pixabay

43-latek i jego sześć lat młodszy kolega zostali już zatrzymani. Starszy z mężczyzn usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Kara może być większa, bo mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. 37-latek, będący pasażerem auta, odpowie za nieudzielenie pomocy. Też grożą mu trzy lata odsiadki.

Przypomnijmy, że starszy mężczyzna szedł ulicą i nagle upadł na jezdnię. Nie było wiadomo, co mu się stało. W pewnej chwili na ulicy pojawiła się też… Co ciekawe, wszystko działo się pod nosem Policji!

Zobacz także: Wojewódzki zaproponował pracę znanemu dziennikarzowi. O co chodzi?

Fot. PixabayKomentarze