Anna STARMACH pokazała MĘŻA! Kim jest Piotr Kusek? (FOTO)

Anię Starmach możemy oglądać w telewizji czy obserwować na instagramie, Rzadziej jednak widać jej męża.

Absolwentka paryskiej szkoły kucharskiej Le Cordon Bleu męża znalazła sobie nie tak dawno temu, bo Ania ślub wzięła w 2017 roku.

Ślub i dziecko

W niedługim czasie para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a w listopadzie 2018 roku urodziła się mała Jagna. Od tego czasu Anna Starmach chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Widać też, że jurorce MasterChefa przebywanie z córeczką daje wielką radość. Mimo to, Ania należy do gwiazd, które chcą chronić swoją prywatność i nie pokazuje twarzy Jagienki.

Bal Nocy Letniej

Jeśli jednak chodzi o męża, to Starmach jest jeszcze bardziej tajemnicza. Piotr Kusek na instagramie Ani pojawia się bardzo, ale to bardzo rzadko. Dziś jednak gwiazda TVN podzieliła się jednym ze swoich ulubionych fotografii. Napisała tak:

„Mam w telefonie tysiące zdjęć, ale kilka może kilkanaście, które naprawdę lubię i do których lubię wracać… to jedno z nich. Bal Nocy Letniej 2016. Piękni, młodzi i zakochani! I choć na co dzień tak nie wyglądamy to na co dzień bardzo się kochamy! ❤️❤️❤️”

Na zdjęciu podziwiać możemy piękną parę. Ona w czerwonej, długiej sukni. On w białej koszuli z muchą i czarnym garniturze. Co jednak ważniejsze, widać po nich szczęście i miłość.

Anna Starmach i Piotr Kusek „Piękni, młodzi i zakochani! ” – instagram.com/ania_starmach/

Kim jest mąż Anny Starmach?

Kim zatem jest Piotr Kusek? Męża Anny Starmach trudno znaleźć w social mediach, choć – paradoksalnie – zawodowo jest on związany z branżą IT. Jak widać jednak albo nie lubi pojawiać się w blasku fleszy. Albo jest to celowa strategia tej sympatycznej pary, by ograniczać swą obecność w mediach.

Czytaj też: Dawid KWIATKOWSKI i Roksana WĘGIEL na zdjęciu. Uwagę zwraca TEN szczegół! (FOTO)

fot. instagram.com/ania_starmach/

Komentarze