SZPAK CAŁUJE się z FACETEM na Instagramie! Jest GORĄCO!

Nikt nie spodziewał się, że opublikuje właśnie takie zdjęcie. Trzeba przyznać, że patrząc na nie robi się gorąco! Takich zdjęć na profilu nie było do tej pory!

Niewielu z Was wie, że Michał Szpak ma dwie siostry. Marlenę, która zawodowo zajmuje się śpiewem operowym oraz młodszą od siebie Ewę, która postanowiła wziąć przykład z brata i spróbować swoich sił w show biznesie. Jakiś czas temu nagrała singiel pt. „Ciche przebiegłe”, który 4 stycznia trafił do sieci. Tym razem Ewa zamieściła na Instagramie zdjęcie które, trzeba przyznać, jest bardzo odważne i prowokujące! Zrobiło się bardzo gorąco.

ZOBACZ TAKŻE: SMUTNA wiadomość w sprawie Pawła Królikowskiego. Niestety…

Ewa spędza teraz wspaniały czas w Zakopanem ze swoim ukochanym. Chętnie dzieli się fotkami z wyjazdu. Tym razem opublikowała post w którym wraz z partnerem czule obejmują się i całują. Młoda wokalistka ma na sobie bardzo krótką sukienkę, a siedząc na łóżku z ukochanym, eksponuje długie i zgrabne nogi. Oboje nie pokazują twarzy, a nastrój który panuje na zdjęciu może wskazywać na to, że była to bardzo namiętna i intymna chwila. Do tej pory siostra Michała nie publikowała aż tak odważnych zdjęć. Jak widać bardzo chciała pokazać, że w jej związku dobrze się układa.

 

Ewa fotkę opatrzyła podpisem: ,,Gołąbeczki” 

 

Fani z zachwytem zareagowali w komentarzach:

 

,,Mmm moja ulubiona para”  ,,Jakie urocze misiaczki🙈:- czytamy pod fotką

 

fot. instagram -ewa_szpak

 Komentarze