Sylwia Szostak ZGUBIŁA MAJTKI?! Zszokowała fanów!

Sylwia Szostak zaskoczyła wszystkich! Na najnowszym zdjęciu pozuje bez… majtek?! O co chodzi? Czy tak wypada? Co na to internauci?

Sylwia pozuje w samej bluzie. Zaciągnęła ją tak, że nie wiadomo, czy pod spodem ma majtki. Trenerce jednak wcale nie chodziło o szokowanie. Napisała bardzo długi i filozoficzny wpis. Postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami.

– Kiedyś, kilka lat temu zakładając tu profil, obiecałam sobie, że nigdy nie będę publikować treści, które nie są szczere. Niezwiązanych z tym co czuję i jaka jestem. Jest to również jeden z powodów, dla których ciężko jest u mnie znaleźć slogany reklamowe w postach. Po prostu nie byłoby to zgodne ze mną.
Z samym końcem roku to, co się działo przez te długie miesiące. Przemeblowanie całego trybu życia po prostu odbiły się na moim samopoczuciu. Co gorsza widzę, że towarzyszy to moim przyjaciołom, znajomym, podopiecznym czy po prostu osobom, które mnie obserwują.
Nie będę składać nam życzeń. Wzywam do siły . Takiej wspólnej, która poniesie nas jako ekipę. Jako ludzi z natury pozytywnych, czy dopiero pracujących na to. Tych, którzy chcą łamać standardy i być po prostu sobą.
To w nas jest siła❤️ – napisała.

Wyznanie Sylwii poruszyło jej sympatyków. Odlecieli do nieba. Mądrość ich idolki po prostu ich poraziła. Tylko czekali na tak głębokie wyznanie. Zasypali ją komplementami. Dzielili się też swoimi przemyśleniami.

Zobacz także: Joanna Horodyńska usiadła na… PRZEGIĘŁA?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@sylviafitness)

Co napisali internauci? Komentarzy było bardzo dużo!

Raz już mnie podniosłaś i od tamtej pory jakoś leci, ale napiłabym się już z Tobą kawki gdzieś

Dziękuję za ten post❤ moje samopoczucie w tym roku nie jest najlepsze i wiem też, że na pewno wiele osób tak ma… siła przyda się wszystkim

Tak jest! Go, go, go! Odpędźmy wszystkie złe myśli, skupmy się na tym, aby znaleźć powodu do uśmiechu! Zadbajmy o siebie i bliskich, cieszmy się z małych rzeczy – pięknych zachodów słońca, śpiewających ptaków za oknem, nadziei, że kolejny dzień zbliża nas do końca tej pandemii…❤️❤️❤️

Nie można się poddawać ❤️

#POWER ⭐️

Sylwia jesteście najbardziej REALNĄ I PRAWDZIWĄ PARĄ w tym ZAKŁAMANYM instagramowym świecie. UWIELBIAM WAS!!!

Uwielbiam Cię

System próbuje nas złamać. Nie dajemy się

Fot. Instagram

Sylwia Szostak to trenerka personalna i fotomodelka. Jest żoną Akopa Szostaka, kulturysty i zawodnika zawodnika. Występuje w zawodach bikini fitness.

Uczestniczyła w reality show „Agent – Gwiazdy”.

Zobacz także: Margaret pokazała fanom…. Czy tak WYPADA?

Fot. Instagram

Komentarze