Astronauci WIDZIELI UFO? Szokujące RAPORTY!

Temat obcych cywilizacji zawsze wzbudzał niemałe sensacje. Od czasu do czasu pojawiają się nowe informacje na temat UFO. Ale czy ci astronauci naprawdę widzieli „obcych”?

 

Istnieją raporty, które potwierdzają tę tezę. Według niektórych doniesień, astronauci widzieli tajemnicze obiekty w pierwszych dniach lotów kosmicznych! Najbardziej nietypowe zdarzenia odnotowano 60 lat temu. Realizowano wówczas program „Gemini” w NASA (Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej).

 

 

Latem 1965 roku astronauta James McDivitt znajdował się na pokładzie „Gemini 4”. Aż tu nagle przed jego oczami coś się wyłoniło! Od razu zdał meldunek, że widzi cylindryczny obiekt, z którego wystaje coś przypominającego anteny. Na szczęście udało im się nakręcić z tego materiał filmowy!

 

 

ZOBACZ TEŻ: Świat OSZALAŁ na jej punkcie! Stawiają pomnik SZESNASTOLATCE!

 

 

Ale kiedy z drugim pilotem astronautą Edwardem White’em wrócili na Ziemię film im odebrano i zarekwirowano. Po wywołaniu zdjęć, okazało się, że to co mówił McDivitt jest prawdą! Faktycznie, kadr uchwycił bezzałogową satelitę! Wszyscy myśleli, że jest to obiekt należący do NASA. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że amerykańskie ministerstwo obrony nie odnotowało wówczas żadnego takiego obiektu!

 

 

Kolejna taka sytuacja przydarzyła się w grudniu 1965 roku. Na pokładzie „Gemini 7” przebywał pułkownik sił powietrznych USA Frank Borman. Nieoczekiwanie dał meldunek kontrolerom w Houston: „Widzę jakiś obiekt, który leci w pobliżu mojego statku„. Kontrolerzy uspokoi go mówiąc: „Spokojnie Frank, to pewnie jest część rakiety pomocniczej Gemini 7„. Ale to nie mogło być prawdą! Zarówno Frank Borman, jak i drugi pilot James Lovell widzieli też i te rakiety pomocnicze. A po drugie, obiekt, który dostrzegli był bardzo różniący się od którejkolwiek orbit z odrzuconych części statku powietrznego „Gemini 7”.

 

 

Istnieje jeszcze wiele takich przypadków, które mówią o „tajemniczych obiektach latających”. W internecie można znaleźć dużo amatorskich nagrań. Oczywiście wiele z nich to obiekty należące do armii, która szybko dementuje takie doniesienia. Ale i tak, jedno jest pewne: każda informacja o UFO przysparza wiele emocji.

 

Źródło: R. Matthews, N. Smith, Łatwe odpowiedzi na trudne pytania, Warszawa 2003.Komentarze