Bartłomiej Misiewicz szczerze o swojej MIŁOŚCI! „Jesteśmy…”

Wreszcie los się do niego uśmiechnął! I teraz to chyba na dobre! Bartłomiej Misiewicz już od dłuższego czasu jest szczęśliwy i uśmiechnięty! Zła passa to już przeszłość!

 

 

Bartłomiej rzeczywiście ma powód do szczęścia! Jest nim wielka miłość. Kim jest jego wybranka? To bizneswomen z branży transportowej. Roksana, bo tak ma imię jego wybranka, ma 26 lat!  Jak to często bywa w takich przypadkach Bartek z Roksaną spotkali się przypadkiem. Na pizzy.Już wtedy wpadliśmy sobie w oko. To była miłość od pierwszego wejrzenia” – wyznaje zakochany Misiewicz.

 

ZOBACZ TEŻ: Molestowanie w krakowskim TEATRZE! „Klepał po tyłku, lizał po…”

https://www.instagram.com/p/B1rSpxRiQMJ/

 

 

Przypomnijmy, że para jest już  po zaręczynach! Parę miesięcy temu w Sopocie Roksana powiedziała „TAK” Bartłomiejowi. Teraz trwają przygotowania do ślubu, który odbędzie się już w sierpniu przyszłego roku. Gdy pojawił się na nowo Misiewicz w świetle reflektorów był zupełnie zmieniony! Wielu mówiło: „To nie ten sam człowiek„. Mężczyzna schudł ponad 25 kilo. Wygląda dziś zupełnie inaczej, niż pamiętamy go z czasu pracy z Antonim Macierewiczem w Ministerstwie Obrony Narodowej. Cały czas utrzymuje dietę! Ostatnio pochwalił się, że zdrowy tryb życia to dla niego podstawa!

 

 

Staram się w ramach kolacji jeść tylko jakiś owoc, trzymam linię (…) Planujemy szczegółowo posiłki. Oboje trenujemy, także na siłowni i staramy się nie jeść niezdrowo, choć robimy sobie wyjątki – mówi z uśmiechem Misiewicz.

 

Wystarczy prześledzić konta na mediach społecznościowych Bartka i Roksany! Na każdym dodawanym zdjęciu para jest uśmiechnięta! A z ich twarzy przebija się radość i miłość! Przed nimi jeszcze wiele pracy związanej z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Miejmy nadzieję, że przyszli nowożeńcy dadzą radę!

 

 

Pamiętajmy, że Bartłomiej Misiewicz aż pięć miesięcy spędził w areszcie. Został zatrzymany pod koniec stycznia tego roku przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Postawiono mu wówczas zarzuty powoływania się na wpływy i niekorzystnego rozporządzania majątkiem państwowym. Na proces i wyrok sądu mężczyzna spędza na wolności.

Źródło: fakt24.pl

Źródło foto: instagram

 

 Komentarze