Ten dentysta leczy beznadziejne przypadki za DARMO. Efekty są piorunujące! [FOTO]

Wielu ludzi na samo już słowo „dentysta” reaguje strachem! Boimy się chodzić do dentysty, bo nie jest to przyjemne uczucie. Niektórzy nie chodzą bo wizyta jest droga. Ale nie w tym przypadku, bo TEN dentysta leczy ZA DARMO. A efekty są zaskakujące! Sami zobaczcie!

 

Felipe Rossi – brazylijski dentysta to wielu ludzi prawdziwy anioł! Pomaga przede wszystkim biednym ludziom, których nie stać na poprawę swego uzębienia. I wychodzi mu to bardzo dobrze! Rezultatami swojej pracy chwali się na swoim profilu na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B4a5z6al45w/

ZOBACZ TEŻ: Chciał ją zgwałcić, a ona odgryzła mu… To MUSIAŁO BOLEĆ!

Dla wielu to co robi ten dentysta to po prostu wybawienie! Ludzie często krępują się, gdy mają jakieś wady, a dzięki Felipowi ich życie diametralnie się zmienia. Jego pacjenci będą mu wdzięczni do końca życia!

„Przed operacją moje życie było tylko czarną dziurą. Spędziłem lata, kiedy nie byłem w stanie uśmiechać się na zdjęciach i zawsze było to upokarzające, ponieważ ludzie robiący zdjęcia w otoczeniu grupowym powtarzali: „uśmiechaj się”, a ja nie mogłem tego zrobić” – wyznaje szczęśliwy Terri Rimmer, pacjent Felipa.

 

https://www.instagram.com/p/B3vGMhsl1B9/

Podobny zachwyt wyraził też inny jego pacjent. Mówi, że dzięki temu Felipowi na nowo może się uśmiechać i już nie chodzi przygnębiony!

Po operacji mogę się uśmiechać na zdjęciach i mam pewność siebie! Kiedy po raz pierwszy włożyłem protezę i poszedłem do łazienki, po prostu patrzyłem na siebie w lustrze i uśmiechałem się. To było tak, jakby moja twarz była podłączona po tylu latach! Moje oczy po prostu się rozjaśniły, a moja twarz właśnie się uniosła! Nawet moja mama i inni zauważyli.- mówi zadowolony jeden z pacjentów Felipa.

https://www.instagram.com/p/B3lD05_FfDd/

 

Mamy nadzieję, że Felipe uszczęśliwi jeszcze wielu pacjentów! I przypomnijmy że o zęby trzeba dbać! A z badania zleconego w 2016 roku przez GSK Consumer Healthcare wynika, że blisko 4 mln Polaków nie myje zębów!

Źródło: boredpanda oraz fakt24.pl

Źródło zdjęć: Instagram oraz PixabayKomentarze