Chciał ją zgwałcić, a ona odgryzła mu… To MUSIAŁO BOLEĆ!

Do niecodziennej sytuacji doszło na terytorium Niemiec. Napastnik usiłował zgwałcić kobietę. Ta odgryzła mu palec!

 

Młoda kobieta  (23 lata) gdy przyjechała do  Ellerbek, została napadnięta przez nieznanego mężczyznę. Ten powalił dziewczynę na ziemię i usiłował ją zgwałcić. Ale ona zawzięcie się broniła. Tak zapalczywie, że w walce z napastnikiem odgryzła mu palec! Dzięki temu kobiecie udało się bezpiecznie uciec.

 

 

Jak podał do informacji niemiecki dziennik „Bild” odgryziony palec został odnaleziony na miejscu popełnionego przestępstwa. Rzecznik tamtejszej policji poinformował media, że wciąż szukają sprawcy tego ataku. Natomiast napadnięta kobieta podała, że był to młody, mały i szczupły mężczyzna. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mają jakieś informacje w tej sprawie!

 

 

ZOBACZ TEŻ: Facebook wprowadza NOWE logo! ZOBACZ zmiany!

Lokalne środowisko jest przerażone tym wydarzaniem. Wielu mieszkańców niemieckiego Ellerbeku, gdzie doszło do ataku, próbują złapać na „własną rękę” kryminalistę. „Ten człowiek musi pójść siedzieć” – mówią. „Nie może być tak! U nas ma być bezpiecznie„.  Niektórzy żartobliwie przyznają: – Ja bym takiemu zboczeńcowi co innego urwał!

 

 

Dosyć głośno zrobiło się o tym w mediach. Wielu zastanawia się nad pochodzeniem sprawcy. Niektórzy przypuszczają, że mógłby być to jeden z imigrantów, choć takiej informacji nie podała niemiecka policja. A sami internauci piszą w komentarzach: „Jakiego koloru był ten palec.” „Niech zgadnę. To był Niemiec …. ale islamskiego pochodzenia„. Spływają też gratulacje dla kobiety: „Brawo. Tak trzymać” „Dzielna kobieta„.

 

ZOBACZ TEŻ: Korwin-Mikke ZAORAŁ posłankę Lewicy! Poszło o SZYMPANSA!

 

 

W Niemczech coraz częściej dochodzi do przemocy na tle seksualnym. Mieszkańcy pamiętają m.in.  zbiorowy gwałt imigrantów na 18-latce sprzed roku czy masowe gwałty w noc sylwestrową w Kolonii. W tylko ten jeden wieczór policja otrzymała prawie dwieście pięćdziesiąt doniesień o popełnieniu przestępstwa na tle seksualnym. Nic więc dziwnego, że kolejne takie ataki sieją coraz większy strach!

Źródło: w prawo . pl oraz „Bild”Komentarze