Chłopcy kłócili się z 69-latkiem. Gdy pokazali mu TO, ten zmarł ze strachu!

Młodzież nigdy nie zrozumie starszych, a starsi nigdy nie zrozumieją młodzieży. Choć kiedyś sami byli tacy jak oni, emeryci alergicznie reagują na dziecięce popisy. Z tego powodu, między tymi grupami dochodzi czasem do iście komicznych sprzeczek. Tym jednak razem skończyło się tragedią, którą prawdopodobnie sprowokowali dwaj chłopcy. 

Do smutnego zdarzenia doszło w miejscowości Rankweil w Austrii w minioną sobotę. 69-letni mężczyzna był zdenerwowany przez odgłosy dochodzące z pobliskiego boiska. Chłopcy bawiący się na nim były zdecydowanie zbyt głośno.

 

ZOBACZ TEŻ: Obława na polską nastolatkę w Niemczech. Zrobiła coś potwornego

 

Mężczyzna ruszył więc na plac i udzielił 12 i 13-latkowi reprymendy. Chłopcy jednak nie zamierzali go słuchać tylko zaczęli pyskować. Utarczka słowna w pewnym momencie zamieniła się w małe starcie na dystans, bowiem mężczyzna zaczął rzucać w chłopców patykami. Ci nie pozostali mu dłużni.

 

W pewnym momencie, ta zapewne komicznie wyglądająca scena zmieniła się o 180 stopni. Jeden z chłopców wyjął z kieszeni zabawkowy pistolet i wymierzył w kierunku 69-latka. Ten zbladł i w jednej chwili osunął się nieprzytomny na ziemię! 

 

Co ciekawe i godne pochwały, chłopcy nie uciekli widząc tą scenę, tylko wezwali pogotowie i poczekali przy mężczyźnie na przyjazd służb. Niestety nie udało się go uratować – doznał rozległego zawału serca. 

 

Śledczy podejrzewają, że mężczyzna mógł już od dłuższego czasu zmagać się z chorobą serca. Nie wiadomo więc, czy nastolatkowie poniosą jakąkolwiek karę. Tym bardziej, że w Austrii osoby poniżej 14 roku życia nie mogą odpowiadać karnie.

 

Jak widać, czasem lepiej powstrzymać się przed głupimi żartami, bowiem nigdy nie wiadomo, jak może zareagować druga osoba. Nastolatki powinny też mimo wszystko ustąpić starszej osobie – nawet jeśli był to stetryczały narzekacz, to wypadało okazać mu odrobinę szacunku i zrozumienia.Komentarze