Blanka NIE wystąpi na koncercie Eurowizji! CO napisała w oświadczeniu?!

67. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 9, 11 i 13 maja 2023 w Liverpoolu. Reprezentantka Polski to 23-letnia Blanka Stajkow, która wykonać ma piosenkę pt. „Solo”.

Wynik krajowych eliminacji do Eurowizji był dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem. W końcu Blanka rywalizowała między innymi z Nataszą Urbańską, Mają Hyży czy faworytem widzów – Jann’em.

Na profilu wokalistki pojawiło się wiele hejterskich komentarzy. Pisano, że jej zwycięstwo jest niezasłużone, a ona sama powinna zrezygnować z udziału.

 

Blanka Eurowizja

 

Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości. Jest mi niezmiernie przykro, kiedy czytam obrzydliwe kłamstwa (między innymi o znajomościach, plagiatach a przede wszystkim „ustawionym” głosowaniu).
Byłam uczestniczką konkursu, w którym zasady były równe dla każdego artysty. To nie ja ustalałam regulamin, skład jury, system głosowania i sumowania punktów. (…)

 

Zamiast cieszyć się z tego sukcesu, muszę mierzyć się z falą hejtu i niewyobrażalną burzą.

– żaliła się we wpisie z 5 marca 2023 r.

 

I zapewniała, że dorpacuje wykonanie swojej piosenki „Solo”:

 

….przygotowuję się z pełnym zaangażowaniem do Eurowizji, tak aby Was nie zawieść. Znam presję i wagę reprezentowania kraju. Nie poddam się ! Mało tego: obiecuję dać z siebie wszystko !!!

 

Jednak dziś w nocy na jej profilu pojawiła się informacja o rezygnacji z występów!

 

https://www.instagram.com/blikeblanka/

 

Blanka odwołuje występy

 

Eurowizja to nie tylko sam finałowy występ, ale też wiele innych eventów. Podczas tych mniejszych mniejszych imprez, uczestnicy konkursu mają możliwość zaprezentowania się w innych krajach i promowania swojej piosenki.

Takie wydarzenia odbyły się już w Barcelonie, Izraelu, Warszawie i Madrycie. Kolejne zaplanowano w Amsterdamie i Londynie.

Blanka Stajkow poinformowała, że nie weźmie udziału w tych koncertach.

 

Blanka straciła głos

 

23-latka na instastory zamieściła oświadczenie, w którym czytamy, że się rozchorowała:

 

Kochani, jest mi tak bardzo przykro, ale nie będę mogła wziąć udziału w imprezach eurowizyjnych w Amsterdamie i Londynie w tym roku.

 

Niestety jestem bardzo chora. Z powodu ostrego zapalenia krtani i tchawicy muszę zostać w domu. Nie chcę nikogo zawieść, ale straciłam głos i wogóle nie będę w stanie mówić ani śpiewać (…)

 

Wrócę wkrótce, lepsza niż kiedykolwiek, obiecuję.

 

Ponoć choroby gardła oznaczają niewyrażone emocje, a chodzi tu o złość. Być może więc Blanka nie wytrzymała presji, jaka jest na nią wywierana. Czy wykuruje się do maja i finału Eurowizji…?

 

Poniżej nagranie „Solo” z Izraela.

 

>>>NAGA kobieta BIEGŁA przez park we Wrocławiu. Potem rozległy się przeraźliwe KRZYKI!

 

https://www.instagram.com/blikeblanka/

 

https://www.youtube.com/watch?v=ARCM1TjaoQA

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Blanka Stajkow (@blikeblanka)

Komentarze