Chciał wykorzystać dziewczynkę! Pokazał jej…

Co za ohydztwo! 31-latek myślał, że pisze z czternastolatką. Składał jej propozycje seksualne. Wysyłał też nagie zdjęcia. Na szczęście już nikogo nie skrzywdzi. Został złapany!

Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Gdańska. W jego mieszkaniu mieszkaniu zabezpieczyli kilka laptopów i kilkanaście telefonów komórkowych. Zostaną one przekazane biegłemu sądowemu z zakresu pozyskiwania danych teleinformatycznych.

– Policjanci od razu po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie zaczęli ustalać tożsamość tego mężczyzny. Kryminalni bardzo szybko dotarli do jednego z mieszkań w dzielnicy Wrzeszcz, w którym zatrzymali 31-letniego mieszkańca Gdańska – relacjonują mundurowi.

Fot. Policja.pl

Mężczyzna usłyszał zarzut prezentowania treści pornograficznych i składania małoletniemu poniżej lat piętnastu propozycji obcowania płciowego z zamiarem jego realizacji.

31-latek dopuścił się recydywy, więc grozi mu 4,5 roku pozbawienia wolności. Jest już wniosek o jego aresztowanie.

Przypomnijmy o innej szokującej sytuacji. Mężczyzna potrącił dziewczynkę i uciekł! Nie udzielił jej pomocy. Na szczęście policjanci trafili na jego trop! Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych w Luboszewac w gminie Lubochnia. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia i policja. 15-letnia dziewczyna przechodziła przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Kierowca osobowego opla nie ustąpił jej pierwszeństwa. Potrącił ją. Następnie ominął poszkodowaną i odjechał z miejsca zdarzenia!

Zobacz także: Górniak, Cerekwicka i Uniatowski pomogą Białorusinom. O co chodzi?

Fot. PixabayKomentarze