Cały świat nie może uwierzyć. Potwierdziły się informacje nt. DZIECKA Meghan i Harry’ego.

Cały świat stanął w miejscu. Księżna Meghan Markle i książę Harry przekazali oficjalne informacje.

Meghan i Harry, to zdecydowanie jedne z najchętniej opisywanych osób w mediach na całym świecie. Zwłaszcza brytyjskie media poświęcają im wiele uwagi, co wiązało się z wieloma nieprzyjemnościami na lini media-rodzina królewska. Niegdyś sformułowano nawet stwierdzenie, że to media zabiły matkę Harry’ego – księżnę Dianę.

Po wielu latach od tych dramatycznych wydarzeń media bardzo chętnie rozpisywały się na temat związku księcia Harry’ego z Meghan Markle. Mogliśmy przeczytać wiele informacji o konfliktach w rodzinie królewskiej i niechęci królowej Elżbiety do amerykańskiej aktorki. Jednak w obliczu aktualnych wydarzeń wszyscy są razem. Potwierdzono, że dziecko księżnej Meghan i księcia Harry’ego…

doczeka się rodzeństwa. Właśnie dziś – w Walentynki para przekazała światu radosną nowinę. Brat lub siostra małego Archiego przyjdzie na świat w ciągu kilku miesięcy.

Plotki na ten temat pojawiły się w przestrzeni medialnej już rok temu. Wówczas Meghan i Harry zrezygnowali z obowiązków i przywilejów członków rodziny królewskiej. Następnie mocno ograniczyli swoją aktywność medialną i nie komentowali żadnych plotek.

-Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka –  czytamy w oświadczeniu pary dla prasy.

Przy tej okazji na Instagramie mogliśmy zobaczyć zdjęcia z ciążowej sesji Meghan i Harry’ego.

Komentarze