chłopak

Chłopak dotkliwie pobił ją na oczach swoich kolegów! Zrobił to, bo odrzuciła jego (…)!

18-letnia Gabrielle Walsh w życiu nie spodziewała się, że spotka ją coś tak okropnego. Brytyjka mieszkająca w Manchesterze została dotkliwie pobita tylko dlatego, że nie przyjęła oświadczyn nieznajomego mężczyzny. Chłopak pobił ją, ponieważ dziewczyna dała mu kosza na oczach jego znajomych. Mało tego oprócz dziewczyny ucierpiał również jej przyjaciel, z którym wracała z imprezy.

Dziewczyna jest załamana tym co ją spotkało. Chłopak, który ją pobił narzucał się i za wszelką cenę chciał zyskać jej względy. Gabrielle się to nie spodobało i minęła go bez słowa. Wtedy sytuacja zaczęła robić się niewesoła. Mężczyzna podjudzany przez swoich kolegów nie odpuszczał i kiedy 18-latka dosadnie powiedziała mu, co myśli o jego zalotach doszło do rękoczynów.

Młoda Brytyjka i jej kolega zostali dotkliwie pobici. Dziewczyna otrzymała potężny cios, po którym straciła przytomność. Kiedy napastnicy zobaczyli, że przesadzili szybko ulotnili się z miejsca zdarzenia. 18-latka postanowiła opublikować zdjęcie okaleczonej twarzy w mediach społecznościowych. Zaapelowała również o pomoc w ustaleniu sprawców brutalnej napaści.
źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

Komentarze