Dramat królowej życia! W tle ZABÓJSTWO i ciąża

Dagmara Kaźmierska jako uczestniczka programu Królowa Życia TTV cały czas budzi kontrowersje  swoją osobą i wzbudza niemałe zainteresowanie. Tym razem sprawa jest poważna. W tle przejawia się zabójstwo i ciąża!

To mocne słowa pod adresem gwiazdy- zabójstwo i ciąża! Sprawdźmy o co dokładnie chodzi i który epizod z życia kobiety obejmuje!

 

Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ portal klodzko.naszemiasto.pl podaje informację o tym, że były partner znanej z programu Dagmary miał zabić człowieka. Podobno zrobił to w jej obronie.

 

Według portalu w 2001 roku doszło do strzelaniny z ofiarą śmiertelną. Był nią Dariusz L., gangster posługujący się pseudonimem Szpila. Zginął z ręki Pawła K. Powodem starcia mężczyzn miał być spór o biznes i wpływy. Istnieją jednak domysły, że mogło chodzić o coś więcej niż tylko o pieniądze.

 

Jak czytamy na stronie klodzko.naszemiasto.pl, w tym czasie, kiedy doszło do przestępstwa, mówiło się, że Dariusz L. jest związany ze znaną nam z programu „Królowe Życia” Dagmarą Kaźmierską. Rzekomo powodem, dla którego zastrzelił on Dariusza L., było to, że Szpila groził bronią ciężarnej wówczas Dagmarze. Są to jednak jedynie spekulacje, ponieważ Dagmara Kaźmierska nie potwierdziła tego.

 

W przeszłości Dagmara prowadziła agencję towarzyską, za co trafiła do więzienia. 

 

„Mój biznes doprowadził do fatalnych w skutkach konsekwencji. Nigdy więcej nie mogę już czegoś takiego zrobić mojemu dziecku. Nie mogę go narazić na ponowną rozłąkę” – powiedziała.

 

ZOBACZ TEŻ:Nie boi się wyzwań! Henryk Talar w wieku 75 został…

 

Po tamtych drastycznych wydarzeniach gwiazda postanowiła teraz odmienić swoje życie o 180 stopni oraz drugi raz nie popełnić tych samych błędów.

 

 

Źródło:leleum.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze