DRAMATYCZNA decyzja gwiazdy TVP! Nikt się TEGO nie spodziewał!

Gwiazda TVP podjęła dramatyczną decyzję! Nikt się tego nie spodziewał! To wszystko szokuje! Co się stało?

Marzena Rogalska zszokowała wszystkich. Po dwunastu latach nagle odeszła z Telewizji Polskiej. Zrobiła to z dnia na dzień! Zaskoczeni byli nawet włodarze telewizji!

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa – napisała.

O co poszło? Nie wiadomo. 10 lutego był protest prywatnych mediów, które sprzeciwiały się dodatkowemu podatkowi. Czy to ten powód? Plotkuje się też o konflikcie prezenterki w redakcji „Pytania na śniadanie”. Z kolei chwilę wcześniej Marzena dowiedziała się, że nie poprowadzi nowej edycji „To był rok”. W tym programie zastąpi ją jej kolega ze śniadaniówki – Tomasz Kammel.

Teorii przybywa, a Marzena milczy. Widocznie nie chce wypowiadać się publicznie o powodach swojej decyzji.

Zobacz także: DUŻE zmiany w pomocy dla rodziny! Rząd nie miał wyboru!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Co na to wszystko fani Marzeny? Stoją za nią murem!

❤️Jesteś najlepsza pamiętaj❤️💪

Kochom Cie!!!❤️❤️❤️👏👏👏

Jezu takkkk ❤️❤️❤️ gratuluje! Duma i odwaga ❤️❤️❤️Dobra zmiana! Gratulujemy i trzymamy kciuki za nowe propozycje. ❤️

Moja Kochana❤️ Do odważnych świat należy! Wiem co mówię! Najważniejsze, w zgodzie z sobą ! ❤️❤️❤️Przytulam najmocniej jak potrafię🔥Powodzenia 👏

Marzena!!! Ty już wiesz… Nie będę się publicznie uzewnętrzniał, ale dla mnie jesteś bohaterką!!! Wiem jak trudna musiała to być dla Ciebie decyzja

Marzenko! Jak się kończy, to się kończy… i wtedy się dopiero zaczyna! Powodzenia!

Fot. Instagram

Miejmy nadzieję, że Marzena szybko znajdzie nową pracę! Trzymamy za to kciuki!

Zobacz także: Ale SKANDAL! Chciała walczyć z epidemią, a dostała OLBRZYMIĄ karę!

Fot. PixabayKomentarze