DRAMATYCZNE informacje nt. Zenka Martyniuka! Koronawirus niestety…

Dramat Zenka Martyniuka. Takiej informacji nie spodziewał się nikt. Łzy same cisną się do oczu.

 

 

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król muzyki disco polo. W naszym kraju płyty białostockiego zespołu Akcent sprzedają się jak ciepłe bułeczki – są numerem jeden na liście najlepiej sprzedających się krążków. Nic w tym dziwnego – piosenki Zenka uwielbiają miliony Polaków. Kto z nas nie zna takich hitów jak „Przez twe oczy zielone”, „Królowa nocy” czy „Przekorny los”.

 

 

 

Zenek Martyniuk, to jeden z tych artystów, którego przedstawiać nikomu nie trzeba. Tym bardziej dramatyczna informacja, która gruchnęła nagle zaskoczyła wszystkich. Takiego dramatu artysty nie spodziewał się nikt.  Zenek Martyniuk niestety…

… nie spędzi Świąt Wielkanocy ze swoją mamą. Wszystko z uwagi na względy bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią koronawirusa. To dlatego Zenek nie zaprasza swojej mamy na Wielkanoc.

 

 

-Święta będą w wąskim gronie – powiedziała w rozmowie z Faktem24 Danuta Martyniuk.

 

 

 

W związku z panującą pandemią koronawirusa wielu Polaków musiało zmienić swoje plany. Rząd zdecydował się na zamknięcie szkół, uniwersytetów  a także ograniczenie wielu działaności.  Ponadto zalecono ograniczenie kontaktów międzyludzkich, a także wprowadzono szereg restrykcji. Czas pandemii może być trudny także dla rodziny Martyniuków. Ze względu na pandemię przy wielkanocnym stole u Zenka zabraknie jego mamy.

 

 

– Jeszcze nie ustalaliśmy listy gości, którzy zasiądą przy wielkanocnym stole, jednak ze względu na komunikaty rządu oraz sanepidu prawdopodobnie te święta spędzimy w wąskim gronie czy ja, Zenek, Daniel z żoną i nasza wnuczka – powiedziała żona artysty portalowi Fakt24.Komentarze