DRAMATYCZNE informacje nt. Zenka Martyniuka! Koronawirus niestety…

DRAMATYCZNE informacje nt. Zenka Martyniuka! Koronawirus niestety…

Dramat Zenka Martyniuka. Takiej informacji nie spodziewał się nikt. Łzy same cisną się do oczu.

 

 

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król muzyki disco polo. W naszym kraju płyty białostockiego zespołu Akcent sprzedają się jak ciepłe bułeczki – są numerem jeden na liście najlepiej sprzedających się krążków. Nic w tym dziwnego – piosenki Zenka uwielbiają miliony Polaków. Kto z nas nie zna takich hitów jak „Przez twe oczy zielone”, „Królowa nocy” czy „Przekorny los”.

 

 

 

Zenek Martyniuk, to jeden z tych artystów, którego przedstawiać nikomu nie trzeba. Tym bardziej dramatyczna informacja, która gruchnęła nagle zaskoczyła wszystkich. Takiego dramatu artysty nie spodziewał się nikt.  Zenek Martyniuk niestety…

… nie spędzi Świąt Wielkanocy ze swoją mamą. Wszystko z uwagi na względy bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią koronawirusa. To dlatego Zenek nie zaprasza swojej mamy na Wielkanoc.

 

 

-Święta będą w wąskim gronie – powiedziała w rozmowie z Faktem24 Danuta Martyniuk.

 

 

 

W związku z panującą pandemią koronawirusa wielu Polaków musiało zmienić swoje plany. Rząd zdecydował się na zamknięcie szkół, uniwersytetów  a także ograniczenie wielu działaności.  Ponadto zalecono ograniczenie kontaktów międzyludzkich, a także wprowadzono szereg restrykcji. Czas pandemii może być trudny także dla rodziny Martyniuków. Ze względu na pandemię przy wielkanocnym stole u Zenka zabraknie jego mamy.

 

 

– Jeszcze nie ustalaliśmy listy gości, którzy zasiądą przy wielkanocnym stole, jednak ze względu na komunikaty rządu oraz sanepidu prawdopodobnie te święta spędzimy w wąskim gronie czy ja, Zenek, Daniel z żoną i nasza wnuczka – powiedziała żona artysty portalowi Fakt24.Komentarze