DRAMATYCZNY wypadek dwóch młodych dziewczyn. Policja opublikowała MAKABRYCZNE ZDJĘCIA rozbitego samochodu!

Nadmierna prędkość, brawura i brak doświadczenia, to częste przywary, szczególnie młodych, polskich kierowców. W czasie manewru wyprzedzania osobowe audi kierowane przez 21-letnią dziewczynę wypadło z drogi i rozbiło się o drzewo. Policja ku przestrodze opublikowała zdjęcie wozu.

 

Wypadek zdarzył się na drodze pomiędzy miejscowościami Wilcza Wola i Bojanów w powiecie kolbuszowskim na Podkarpaciu. 21-letnia kierująca audi, jadąca razem z 20-letnią koleżanką, chciała wyprzedzić forda transita. Niestety, w czasie manewru straciła panowanie nad samochodem, wjechała do rowu i uderzyła z całym impetem w drzewo.

 

Siła uderzenia była tak potężna, że dosłownie zdemolowała auto. Aby wyciągnąć kobiety potrzebna była pomoc strażaków. Niestety, nie miały one szans na przeżycie – zginęły na miejscu.

 

Policja opublikowała zdjęcie zmasakrowanego samochodu. Być może ono będzie dobrą przestrogą dla innych kierowców. Na miejscu wypadku do późnych godzin trwały czynności prokuratora i policjantów, a droga była zablokowana.

 

Prawdopodobnie gdyby nie ryzykowny manewr wyprzedzania, obie kobiety dojechałyby bezpiecznie do celu. Warto to wziąć pod rozwagę przy planowaniu nadchodzących wielkimi krokami wyjazdów wakacyjnych.

 

o2.pl/policja.gov.pl

Komentarze