Dzięki wygranej na loterii stali się milionerami! Ich szczęście nie trwało długo!

Para z Wielkiej Brytanii padła ofiarą własnego sukcesu. David i Angela Dawes byli bardzo szczęśliwi kiedy dowiedzieli się, że udało im się wygrać główną nagrodę w loterii EuroMillions. Na konto małżeństwa wpłynęło 101 milionów funtów (prawie 500 mln złotych) i stali się prawdziwymi milionerami.

Część ogromnej wygranej 52-latka i jej 56-letni mąż wydali na zakup domu wartego 4 miliony funtów. Para kupiła posiadłość, która należała niegdyś do brytyjskiego piosenkarza, Toma Jonesa. Niestety radość zwycięzców nie trwała długo. W kwietniu dom małżonków został okradziony przez grupę złodziei, którzy zdobyli ich dane. David i Angela Dawes najedli się wiele strachu i do końca drżeli o swoje życie. Włamywacze związali ich i straszyli śmiercią. Z willi zniknęły cenne pamiątki, przedmioty, biżuteria i pieniądze. 

ZOBACZ:Prognoza pogody na wakacje! Synoptycy przewidują, że tegoroczne lato będzie (…)!

 

 

Przestępcy uciekli autem poszkodowanych, który później porzucili w lesie i spalili dla zatarcia śladów. Policjanci wszczęli śledztwo i po kilku tygodniach zatrzymali zamieszanych w przestępstwo mężczyzn. Mimo, że dowody świadczyły przeciwko nim cała trójka została zwolniona! Para przeżywa prawdziwy dramat i boi się zemsty włamywaczy. Małżonkowie powiedzieli podczas jednego z wywiadów, że zrobią wszystko, by przestępcy trafili do więzienia.

 

 Komentarze