Marzena Rogalska jakiej nie znacie! Prezenterka TVP wzięła udział w…

Marzena Rogalska wzięła udział w akcji charytatywnej

Marzena Rogalska należy do jednych z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Od kilku lat prowadzi program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie” na antenie TVP 2.

 

Marzena Rogalska ma to do siebie, że przyciąga do siebie ludzi. Zaproszeni goście do studia TVP 2 nie czują żadnej tremy, bo z pomocą przychodzi właśnie Marzena Rogalska, która potrafi rozładować każdy stres. Jej humor i styl bycia sprawia, że to właśnie ona jest jedną z najlepszych prowadzących program na żywo. Przy tym co robi jest autentyczna i nikogo nie udaje!

 

Ostatnio gwiazda programu „Pytanie na śniadanie” wzięła udział w charytatywnym pokazie mody organizowanym przez Fundację Spełnionych Marzeń. Dla Marzeny bardzo istotną rolą w jej życiu prywatnym jest pomoc potrzebującym. I dobrze, że umie w tak pozytywny sposób wykorzystać swoją popularność. Na swoim profilu w mediach społecznościowych Rogalska napisała:

 

Wczorajszy wieczór należał do wyjątkowych – na zaproszenie Violi Piekut miałam zaszczyt brać udział w pokazie dla Fundacji Spełnionych Marzeń.Viola zebrała grono znanych kobiet, które towarzyszyły na wybiegu dziewczynkom-wojowniczkom walczącym z chorobą nowotworową. Miałyśmy na sobie stroje zaprojektowane specjalnie na ten wieczór przez Violę. Wyglądałyśmy wspaniale! Wszystkie bez wyjątku, te małe i te duże, byłyśmy ogromnie przejęte. Czuję do teraz ciepło łapki „mojej” Lenki Anczarskiej, z którą razem maszerowałyśmy po wybiegu.Ach! Jaka ona była szczęśliwa! Kiedy po wszystkim zaprowadziłam ją do mamy, powiedziała – chcę tu mieszkać! Cudna, kochana, dzielna Lenka! Dziękuję Ci Moja Mała! Dziękuję Ci Violu oraz całej naszej kobiecej bandzie, z którą miałam przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu!

 

 

ZOBACZ TEŻ: Instagramerka schudła prawie 100 kilo! ZOBACZ JEJ PRZEMIANĘ!

 

Źródło: InstagramKomentarze