Flagowy program znika z Polsatu. Decyzję podjął Edward Miszczak!

Edward Miszczak objął funkcję dyrektora programowego stacji Polsat. Już w ostatnich tygodniach decyzje, które przypisuje się właśnie jemu, wzbudziły sporo kontrowersji.

Najpierw na tapetę poszedł program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Z początkiem grudnia 2022 r. podziękowano Michałowi Wiśniewskiemu. Jednak prawdziwym szokiem było zwolnienie Kasi Skrzyneckiej. W ślad za piosenkarką poszedł Piotr Gąsowski, który sam zrezygnował z pracy. Tak więc w nowym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie ze znacznie zmienionym składem jurorów i prowadzących.

Teraz Edward Miszczak wprowadza kolejne zmiany. Z ramówki stacji Polsat znika flagowy program.

 

https://www.facebook.com/polsat?locale=pl_PL

 

Chodzi o emitowane od 6 sezonów randkowe show. Siódmy sezon „Love Island. Wyspa miłości” zobaczymy jednak w innej stacji.

„Love Island. Wyspa miłości” to program, w którym udział bierze pięć kobiet i pięciu mężczyzn, którzy mają połączyć się w pary. W trakcie programu na wyspie pojawiają się nowi uczestnicy, którzy wprowadzają sporo zamieszania. Powoduje to ewentualne roszady w parach, a najmniej lubiane osoby opuszczają wyspę.

 

https://www.facebook.com/loveislandwyspamilosci/?ref=page_internal

 

W siódmym sezonie „Love Island. Wyspa miłości” prowadzącą pozostanie Karolina Gilon. Jednak sam program pojawi się w stacji T4.

 

Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki – mówi Edward Miszczak, Dyrektor Programowy Telewizji POLSAT. – Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce – dodaje.

-podano na stronie Czwórki.

 

Jak widać nowy dyrektor programowy Polsatu wprowadza znaczne zmiany. Ciekawe, jakie będą jego dalsze działania.

 

>>>Ida Nowakowska doznała poważnego urazu! Do zdarzenia doszło w studio „Pytania na Śniadanie”.

Komentarze