Edyta Górniak napisała list do antyszczepionkowców. Treść jest zaskakująca!

Już miesiąc temu Edyta Górniak zajęła zadecydowane stanowisko w sprawie szczepień na koronawirusa.

W wywiadzie udzielonym dla internatowego kanału wRealu24.pl, Edyta Górniak powiedziała, że nie da się zaszczepić (więcej na ten temat TUTAJ).

 

Wiele osób pochwaliło Edytę za odwagę i – jak mówiono – samodzielne myślenie. Jednocześnie wokalistka spotkała się z ostrą krytyką środowisk medycznych, a jej tezy określano jako pseudo naukę. Wypomniano także Edycie jej wykształcenie (technikum ogrodniczo-pszczelarskie), które nie daje odpowiedniej wiedzy do ferowania wyroków na tematy medyczne.

 

Jednak niezrażona Edyta Górniak jest stabilna w swoim sprzeciwie na temat szczepionek. 6 czerwca 2020 r. w Warszawie i innych miastach odbyły się protesty antyszczepionkowców (więcej na ten temat TUTAJ).

I jak się okazuje wokalistka wysłała list otwarty do inicjatora  tych manifestacji – organizacji Stop NopTreść listu Edyty Górniak jest zaskakująca, ponieważ nie ma tu żadnych argumentów naukowych czy medycznych. Są za to odniesienia duchowe i religijne.

Artystka uznaje przymus szczepień za przeciwieństwo miłości:

 

Podstawowym, obowiązującym we Wszechświecie prawem poza grawitacją, jest Miłość. Miłość, czyli Życie. Życie – czyli witalność, piękno, szczęście, rozwój, równowaga, oddanie, delikatność i szacunek wobec drugiego Człowieka. (…)
Wszystko, co jest przeciwieństwem Miłości, w szczególności agresja, kłamstwo, strach, destrukcja czy przymus – nie ma uzasadnienia w istocie życia na Ziemi.

 

Edyta Górniak podkreśla też, że wszyscy jesteśmy dziećmi Boga:

 

Nie ma bowiem prawa [żaden człowiek-przyp. red.] odebrać wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA.

 

Kierując swoje słowa do przeciwników szczepień, wokalistka pochwaliła ich za dobrą postawę:

 

Jestem bardzo dumna, że w Naszym pięknym kraju jest aż tylu świadomych, inteligentnych, mądrych, dobrych, pracowitych i wrażliwych ludzi.

Ufam, że będzie Nas coraz więcej. Żyjmy jak najmądrzej i bezpiecznie, w spełnieniu i zdrowiu. Bądźmy przykładem i odwagą także dla zastraszonych.

 

Poglądy Edyty Górniak zyskały wielu zwolenników. Wokalistka przyznała też, że jest zachęcana do kandydowania na Prezydenta Polski.

Czy jest skłonna startować w wyborach? Czytaj TUTAJ

 

Zobacz też: „Coraz więcej tresowanych lemingów”! Tak poznaniacy przepraszali za…

 

List Edyta Górniak odczytany podczas IV Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień www.stopnop.com.pl/2020…

Gepostet von Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP am Sonntag, 7. Juni 2020

fot. https://www.instagram.com/edytagorniak/Komentarze