Edyta Herbuś pokazała babcię! Padły BARDZO wzruszające słowa!

Edyta Herbuś wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z babcią. Do tego dołączyła niezwykle wzruszający wpis!

Na fotografii widzimy zadowoloną Edytę. Przytula swoją babcię. Zdjęcie wykonano w kuchni. Do fotografii aktorka dołączyła długi wpis.

Zobacz także: Natasza Urbańska KRZYCZY na Instagramie! O co chodzi?

– Ten dzień spędzałam zazwyczaj z moją ukochaną babcią 💙🙏 Dziś nie możemy się spotkać, ale tak mocno czuję, że jesteśmy RAZEM.. Dziękuję BABUNIU. Dziękuję za Twoje wspaniałe serce pełne miłości. Dziękuję za Twój otwarty umysł. Otwarty na świat, na rozwój, na drugiego człowieka, na odmienność. To Ty pokazałaś mi co to znaczy BYĆ MIŁOŚCIĄ. To Ty nauczyłaś mnie, jak dąży się do porozumienia i jak się je osiąga. Pomimo różnic. To Ty pokazałaś jak, będąc głęboko wierzącą osobą można cieszyć się życiem z innymi, bez względu na przekonania. Dziękuję, że mnie wspierasz, dziękuję że pomagasz mi wspierać też inne kobiety. Dziękuję za Twoje błogosławieństwo, które daje mi dziś poczucie bezpieczeństwa.

Dziękuję Ci, za WIARĘ. 💙💙💙 – napisała.

Na fotografii Edyta jest ubrana w białą bluzkę i czarną spódnicę. Babcia ma na sobie wzorzystą koszulę. Seniorka też jest uśmiechnięta. Widać, że bardzo kocha wnuczkę.

Zdjęcie i wyznanie poruszyło fanów. Niejeden z nich na pewno mocno się wzruszył!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ten dzień spędzałam zazwyczaj z moją ukochaną babcią 💙🙏 Dziś nie możemy się spotkać, ale tak mocno czuję, że jesteśmy RAZEM … Dziękuję BABUNIU. Dziękuję za Twoje wspaniałe serce pełne miłości. Dziękuję za Twój otwarty umysł. Otwarty na świat, na rozwój, na drugiego człowieka, na odmienność. To Ty pokazałaś mi co to znaczy BYĆ MIŁOŚCIĄ. To Ty nauczyłaś mnie, jak dąży się do porozumienia i jak się je osiąga. Pomimo różnic. To Ty pokazałaś jak, będąc głęboko wierzącą osobą można cieszyć się życiem z innymi, bez względu na przekonania. Dziękuję, że mnie wspierasz, dziękuję że pomagasz mi wspierać też inne kobiety. Dziękuję za Twoje błogosławieństwo, które daje mi dziś poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję Ci, za WIARĘ. 💙💙💙 #razem #miłość #rodzina #wsparcie #nigdyniebędzieszsama #zBogiemwsercu 💙🙏

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Co napisali internauci?

ładne zdjęcie

Piękne słowa❤️

Śliczna jak zawsze. A i zdrówka dla Babci ❤️

Babunia cudowna i Pani Edytko również, tak miło jest Was obydwie oglądać, pozdrawiam i buziaczki 💋💋❤️❤️

Fot. Instagram

Edyta Herbuś jest aktorką i tancerką. Obecnie możemy ją oglądać m.in. w serialu „Pierwsza miłość”, w którym wciela się w postać Sylwii.

Ostatnio zaszokowała Internatów. Wrzuciła do sieci bardzo zmysłowe zdjęcie. Edyta pokazała na nim nie tylko swoją zgrabną nogę, ale też odsłoniła… Później wiła się na łóżku! Dodatkowo pozowała z TYM w dłoni!

Zobacz także: Kasia Dziurska pokazała się całkiem nago! W ten sposób protestuje przeciwko…

Fot. Instagram

Komentarze