[FOTO] Założyciel APPLE – STEVE JOBS żyje?! Sensacyjne zdjęcie prosto z Egiptu rozgrzało sieć!

To wydaje się wręcz nieprawdopodobne, lecz gdy spojrzymy na zdjęcie, które do sieci wstawił jeden z internautów, to możemy być w szoku. Przypomnijmy, że Steve Jobs zmarł w 2011 roku na raka trzustki. Teraz uchwycono łudząco podobnego mężczyznę w Egipcie. Wielu jednak skłania się ku temu, że fotografia przedstawia właśnie założyciela Apple.

Internauci dostrzegają podobieństwo nawet w tym jak siedzi mężczyzna ze zdjęcia. Jeżeli Steve Jobs by żył to zapewne nikt nie miałby wątpliwości, że to on. Lecz tu pojawia się problem. Założyciel Apple zmarł 8 lat temu na raka trzustki i wydaje się być nieprawdopodobnym żeby aktualnie przebywał w Egipcie.

Kolejną cechą łączącą mężczyznę z Jobsem jest to, że osoba ze zdjęcia nie ma skarpetek. Każdy fan wie, że to Steve lubił chodzić boso. Jakby tego było mało, kolejni komentujący wskazują na fakt, że jego biologiczny ojciec dorastał w… Syrii. A stąd już do Egiptu niedaleko. Sam nie wiem. Nie za bardzo wierzę w teorie spiskowe, ale Jobs był na tyle szalony, że mógłby coś takiego zrobić – napisał jeden ze zwolenników teorii spiskowych. A Wy co o tym sądzicie? Przyznajcie, że podobieństwo jest łudzące…

jobs

ZOBACZ:[WIDEO] Młode gniewne zaatakowały jego dziewczynę. On urządził im jesień średniowiecza

źródło: o2.pl fot. facebook.comKomentarze