GRA O TRON: aktorzy poznali scenariusz finałowego odcinka: „Popłynęły ŁZY”. Jak zakończy się serial?

Producenci robią wszystko, aby opinia publiczna nie poznała przedwcześnie zakończenia całej serii. Premiera ostatniego sezonu została zaplanowana na styczeń 2019 roku. Sezon siódmy zapisał się pod znakiem nieustających wycieków. Ale i tym razem sami aktorzy i producenci zdradzili co nieco na temat zakończenia. Jaka będzie Gra o Tron w ósmym sezonie? 

 

Gra o Ton pobiła wszelkie rekordy popularności. Premierę ostatniego odcinka 7 sezonu oglądało aż 16 milionów widzów, a w Internecie zrobiło to jeszcze więcej osób. Zakończył się on w sposób tak spektakularny, że wszyscy czekają na kolejny, ostatni już sezon, w którym akcja z pewnością nie zwolni ani na moment.

 

Twórcy mówią wprost – będzie bardzo brutalnie. Zginie wielu bohaterów, popłyną hektolitry krwi i będzie wyjątkowo brutalnie.

 

„Wiem już wszystko. Na sam koniec płakałem. Nie z powodu czegokolwiek, co się wydarzyło w serialu, ale z racji własnych uczuć. Minęło osiem lat wspólnej pracy. Nikomu bardziej nie zależy na serialu niż nam, aktorom”

 

– powiedział Kit Harrington, odtwórca roli Johna Snowa.

 

„Nikt z obsady nie widział wcześniej scenariusza, a ich postaci jedne za drugimi umierały. Gdy doszliśmy do końca, popłynęły łzy”

 

– dodała Francesca Orsi, starsza wiceprezydent HBO ds. dramatów.

 

Cóż, wygląda na to, że Gra o Tron pobije kolejne rekordy. Twórcy potrafią budować napięcie i zainteresowanie. Oby tylko tym razem uniknęli nieplanowanych spojlerów i wycieków odcinków przed czasem. Bo to zdecydowanie zepsuje klimat!

 

teleshow.wp.plKomentarze