tasiemiec

Ich córeczka urodziła się Z TYM MANKAMENTEM! Obcy ludzie radzą im, „BY POZBYLI SIĘ TEGO POTWORA”

Luna Fenner jest dzieckiem wyjątkowym. Urodziła się z pewnym mankamentem na twarzy, dokładniej – sporym, ciemnym znamieniem. Roczna dziewczynka dostaje od rodziców mnóstwo ciepła i miłości. Niestety, w jej kierunku wielokrotnie padały przykre słowa. Rodzicom małej Luny radzono, by „pozbyli się tego potwora”.

Dziecko Fennerów przyszło na świat z ciemnym znamieniem na twarzy. Mimo tego mankamentu rodzice pokochali dziewczynkę całym swoim sercem. Obawiali się jednak o przyszłość Luny, ponieważ brali pod uwagę, że prawdopodobnie będzie musiała zmierzyć się z hejtem i przykrymi uwagami.

6 dni po urodzeniu Luna przeszła szereg badań. Okazało się, że zmiana nie posiada komórek rakowych. Stało się zatem jasne, że mała Luna ma gigantyczne wrodzone znamię melanocytowe. Taka blizna występuje u dzieci bardzo rzadko. Pojawia się ono u 1 na 20 000 noworodków.

Rodzice Luny przyznają, że ludzie bywają bardzo okrutni wobec ich rocznej córeczki. Mama dziecka przypomina, że pewnego razu usłyszała od obcego człowieka, że: „lepiej gdyby (Luna) się nie urodziła. To przerażające żyć obok takiego potwora jak ona”.

Zobacz też: Tragiczny finał wieczoru kawalerskiego! 27-latek oddalił się na chwilę od kolegów i przepadł bez śladu!

Jakiś czas temu rodzice dziewczynki założyli jej profil na Instagramie. Chcą uświadomić innych rodziców, że na świecie żyją dzieci z różnymi schorzeniami i one również pragną zrozumienia, akceptacji, a przede wszystkim miłości!

Zdjęcie, źródło: Instagram

 

Komentarze