seks

80-latek dostał ataku serca podczas miłosnych igraszek! Zmarł bo przesadził z lekami na (…)!

Smutnym finałem zakończyły się miłosne uciechy 80-latka, który spędzał wakacje w jednym z pensjonatów położonych obok zamku w Niedzicy (woj.małopolskie). Ze wstępnych informacji jakie podają świadkowie zdarzenia do zgonu mężczyzny mogły przyczynić się tabletki na potencję, które wywołały atak serca. Ostateczne przyczyny śmierci poznamy po zakończeniu śledztwa, które prowadzi prokuratura.

O zmarłym 80-latku wiadomo jedynie tylko tyle, że w pensjonacie towarzyszyła mu dużo młodsza kobieta, z którą przyjemnie spędzał czas. Romantyczne wakacje miały jednak bardzo smutne zakończenie. Do tragedii mężczyzny mogły przyczynić się leki na potencję, których zbyt często używał. Starszy pan dostał w efekcie ataku serca i nie udało się uratować jego życia.

 

 

 

Nieprzytomny mężczyzna został znaleziony w łazience, obok niego leżało opakowanie z feralnymi lekami, którymi się wspomagał. Wszystko wskazuje na to, że starszy pan zamierzał spędzić przyjemne chwile z wybranką swojego serca. Niestety niedane mu było zbyt długo się nimi nacieszyć. Prokuratura zaleciła przeprowadzenie sekcji zwłok, która ma dać ostateczną odpowiedź dlaczego mężczyzna nie żyje.

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.com

Komentarze