Impreza zamieniła się w orgię. Do sieci wyciekły kontrowersyjne nagrania i zdjęcia [foto]

Zabawa w klubie nocnym The Hub zamieniła się w orgię. Na opublikowanych w internecie zdjęciach i filmach widać nagą kobietę uprawiające sex pośród tłumu ludzi. 

Dzika impreza miała miejsce w sobotnią noc w klubie The Hub w New Jersey. Podczas zabawy sprawy wymknęły się nieco spod kontroli, a party nagle zamieniło się w orgię. Na zdjęciach, które obiegły internet widać jak pijane kobiety polewane są szampanem oraz mlekiem, a następnie oddają się lubieżnym aktom. Nie przeszkadza im, że wokół nich pełno było osób robiących zdjęcia i filmujących całe zajście telefonami.   

orgię

Główną osobą, która przyczyniła się do rozpowszechnienia tego co zaszło w klubie był prowokator Krill Bichutsky. Opublikował on na swoim instagramowym koncie @slutwhisperer film o nazwie Supreme Saturdays at Hub. Publikacja błyskawicznie obiegła media społecznościowe, zapewniając klubowi niechlubną reklamę.  

 

O ile mężczyzna nie poniósł z tytułu publikacji wideo konsekwencji, nikt bowiem nie wniósł przeciwko niemu żadnego oskarżenia, o tyle mocno ucierpiał sam bar The Hub. Został on bowiem zamknięty przez zarząd Kontroli Napojów Alkoholowych. Na nic zdały się przeprosiny za całe zajście właścicieli klubu. Sprawą zainteresowała się także policja. 

 

Nie jest to jedyny wątek policyjny związany z orgią w nocnym klubie. Okazało się bowiem, że wśród osób widocznych na nagraniu, biorących czynny udział w bezwstydnym akcie był funkcjonariusz z Pensylwanii.

foto  fb / instagram / źródło fios1news.com / nj.comKomentarze