Joanna Liszowska NAPRAWDĘ WRZUCIŁA DO SIECI TO ZDJĘCIE! Pozuje bez…

Joanna Liszowska NAPRAWDĘ WRZUCIŁA DO SIECI TO ZDJĘCIE! Obecnie aktorka przebywa na wakacjach. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się widokami z rajskiej plaży. 

 

Joanna Liszowska nie chciała dłużej zmagać się z  nieprzyjemnymi temperaturami panującymi w Polsce. Wybrała się na urlop do kraju, który może poszczycić się wyjątkowymi, rajskimi plażami. Każdego dnia stara się publikować nowe posty. Ostatnio wrzuciła zdjęcie, na którym widzimy ją całkowicie saute. Bez grama makijażu. Można również zauważyć, że aktorka opala się topless.

 

 

 

Patrząc na posty, które wrzuca pani Joasia, można odnieść wrażenie, że jest bardzo zrelaksowana, wypoczęta, a przede wszystkim szczęśliwa. Promienie słoneczne nie tylko opaliły ciało aktorki. Sprawiły również, że z jej twarzy nie znika uśmiech.

 

Gooooood morning!!!
Wysyłam energię!!!😁💛🌞🌞🌞🌞😘😘
#good#day#new#idea#free#mind#happy#face#no#makeup#nature#white#blue#sea#sand#beach#crazy#hair#lovemylife#keep#smile – napisała w swoim najnowszym poście Joasia.

 

Sprawdź: Radosław Majdan UJAWNIA kulisy porodu! Będzie „cesarka” czy poród naturalny?

 

 

joanna liszowska

 

Obserwujący natychmiast skomentowali zdjęcie, na którym Asia pozuje z ogromnym uśmiechem i bez makijażu. Większość komentujących zwróciła uwagę na naturalną burzę loków Liszowskiej.

 

Jest Pani niesamowicie pozytywna osobą,

Z burzą naturalnych loków na głowie jest w Pani najwięcej energii, wdzięku i uroku ,

Pani Asia jest piękną kobietą 😍😍pozdrawiam ,

Ślicznie Pani wygląda, niezmiennie uważam, że w kręconych loczkach jest Pani cudnie – napisali użytkownicy sieci.

A wam jak podoba się najnowszej zdjęcie Joanny Liszowskiej? Nam bardzo! Trzeba przyznać, że w takiej wersji wygląda naprawdę promiennie i pięknie!
Źródło, zdjęcia: Instagram

Komentarze