Chciał poczęstować NARKOTYKAMI. Nie wiedział, że rozmawia z…

Mężczyzna szukał towarzystwa do spędzania wieczoru, a ponieważ był to chłodny wieczór to postanowił się ogrzać. 28-latek został natychmiast aresztowany po tym jak usiłował…

„Zwracał się do funkcjonariuszy slangiem narkotykowym, co szybko wzbudziło ich podejrzenie i przypuszczając, że mężczyzna proponuje im narkotyki zaczęli z nim rozmawiać” – wyjaśniała sierż. szt. Małgorzata Mazurek.

 

Policjanci zostali zaskoczeniu podczas nocnej obserwacji jednego ze sklepów całodobowych. Spotkali się z nietypową prośbą. 28-letni mężczyzna podszedł do nieoznakowanego radiowozu, w którym przebywali i zapytał, czy może do nich wsiąść i się ogrzać. Dopytywał skąd są i wyraźnie szukał towarzystwa do spędzenia wieczoru. Nie wiedział, że ma do czynienia z funkcjonariuszami policji po cywilu.

 

Zachęcony przyjaznym przyjęciem przez nieznajomych, 28-latek wyjął z portfela foliową torebkę z narkotykami. Ku jego zaskoczeniu mężczyźni okazali się stróżami prawa, a 28-latek trafił na komisariat.

 

Policjanci zabezpieczyli przy nim 2 gramy mefedronu, za którego posiadanie mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Zmagasz się z problematyczną cerą? TO MYDŁO działa antyseptycznie i leczy TRĄDZIK!

 

Mefedron to narkotyk o działaniu podobnym do amfetaminy, kokainy i ecstasy. Na rynku środków psychoaktywnych pojawił się stosunkowo niedawno, a skutki jego przyjmowania do tej pory nie zostały naukowo zbadane. W Polsce mefedron został zdelegalizowany w 2010 roku. Mimo to można go łatwo kupić przez Internet, w sklepach z dopalaczami oraz w klubach i dyskotekach.

 

ZOBACZ TEŻ:„JEST NAJWOLNIEJSZĄ FORMĄ TRUCIZNY”. Zobacz, co zabija twój mózg!

 

 

Źródło:polsatnews/pixabayKomentarze