Joanna Racewicz przeszła 6-dniowy detoks szambala! „Jestem jak…”

Joanna Racewicz to dziennikarka telewizji Polsat. Kilka dni temu poinformowała, że przechodzi detoks szambala.

Chodzi o specyficzną formę głodówki. Aby przejść detoks szambala trzeba przez co najmniej tydzień przed tą głodówką zmienić swoją dietę, aby przygotować organizm do postu. W tym czasie można jeść, owoce, warzywa i pić soki.

Później następuje właściwy detoks szambala, który obejmuje całkowitą głodówkę. W czasie detoksu pije się jednak specjalnie dobrane napary z ziół. Dodatkowo w programie detoksu są ćwiczenia relaksacyjne, oddechowe, joga czy warsztaty motywacyjne (więcej na ten temat TUTAJ).

 

Joanna Racewicz – https://www.instagram.com/joannaracewicz/

Dziennikarka zamieściła tylko jeden post na temat detoksu, a później wyłączyła się z social mediów. Teraz po zakończonej głodówce Joanna Racewicz dzieli się swoimi wrażeniami. Jej wpis jest pełen entuzjazmu. Prezenterka twierdzi, że jest jak nowa!

 

Detox skończony, 6 dni bez jedzenia, jestem jak nowa ‼️‼️

Nowe siły, przewietrzona głowa, serce bez zadyszki… Wszystko dzięki niezwykłej @gladun.marta ❤️ która od lat uczy ludzi, jak – niełatwo – znowu znaleźć siebie.
Głodówka jest tylko narzędziem. Ostrym, jak brzytwa, ale piekielnie skutecznym 👍👍 Dziękuję za wsparcie i wszystkie dobre słowa, bo one karmią obie dusze – darczyńcy i obdarowanego ❣️❣️ (…)
Bądźcie szczęśliwi ❤️ PS.: 6 dni to wcale nie jest aż takie trudne 😃 więc idę dalej 😉😉

 

No, żeby się tylko pani Joanna nie zagłodziła! 🙂

 

Polecamy: Ale elegantka! Zgadnij ILE kosztuje sukienka, którą nosi Mia Raduszewska?Komentarze