Jurek Owsiak pokazał zdjęcie ZE SWOJEJ MŁODOŚCI! Musisz je zobaczyć!

Jakiś czas temu Jurek Owsiak pokazał za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie z młodości. Musicie je zobaczyć!

Jerzy Owsiak, w mediach częściej przedstawiany jako Jurek Owsiak to polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, showman, działacz charytatywny i społeczny. Jest założycielem i prezesem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jest organizatorem corocznej akcji – Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). W tym dniu zbierane są do puszek pieniądze dla małych i dużych pacjentów. Dotychczas zbierano pieniądze m. in. na ratowanie życia dzieci z chorobami nerek, zakup sprzętu medycznego dla oddziałów niemowlęcych i dzieci młodszych, Pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi, ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom oraz wiele, wiele innych. 

Zobacz: JUREK OWSIAK pozostanie LIDEREM WOŚP! „Chce grać do końca świata i jeden dzień dłużej

Jurka Owsiaka z pewnością cechuje wielkie serce, empatia, ogromna determinacja, dobroć, a także chęć niesienia pomocy potrzebującym. Dziennikarz wygląda dziś nieco inaczej niż w młodości, jednak pozostał młody duchem. Przyznaje, że to zasługa młodego zespołu pracującego w fundacji. Mimo różnicy wiekowej, osoby pracujące z Owsiakiem wspaniale się z nim dogadują, nie czują żadnych barier pokoleniowych. 

Owsiak nigdy nie ukrywał, że jako nastolatek i młodzieniec przynależał do subkultury hippisów. 

-Teraz to macie fajnie, możecie nosić sobie takie włosy, jak chcecie. My upychaliśmy je jakoś, żeby  nauczyciele myśleli, że jesteśmy obstrzyżeni. Dzisiaj też bym miał długie włosy, ale moje nieszczęście polega na tym, że teraz w dłuższych wyglądałbym jak oszołom — mówił w rozmowie z Grzegorzem Pawlakiem. 

Młodzieńczą energię wyraża poprzez oryginalne stroje, które nie są przygotowywane specjalistów od wizerunku. Owsiak sam dobiera sobie garderobę i kieruje się wyłącznie swoimi odczuciami i gustem.

Nie mam krawca, menadżera czy kogoś, kto by mi to wymyślił. Koszula na przykład wzięła się stąd, że jak szedłem któregoś dnia do studia, to akurat była czysta i wyprasowana. Żona powiedziała, żebym ubrał, jak szedłem do studia. I tak już zostało. A spodnie czerwone to zawsze chciałem mieć. Od dziecka. Jak ktoś znajomy mi powiedział, że akurat są w sklepie, to kupiłem i mam —mówił wiele lat temu podczas rozmowy z Pawlakiem założyciel i prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jurek Owsiak.

Sprawdź też: Córka Jurka Owsiaka o swoich rodzicach! „Nauczyli nas, że w życiu trzeba mieć wrażliwość”

Jesteście ciekawi jak wyglądał w młodości?

Źródło, zdjęcia: FacebookKomentarze