Justyna Steczkowska upadła na kamienie. Musiało boleć! [VIDEO]

50-letnia Justyna Steczkowska to gwiazda o nienagannym wizerunku – szczupła, zawsze zadbana i elegancka. Jednak nawet taki chodzący ideał przeżywa trywialne sytuacje, jak choćby potknięcie i upadek.

Podczas pobytu za granicą piosenkarka prawdopodobnie nagrywała filmik. To tam doszło do upadku na kamienne bloki.

 

https://www.instagram.com/justynasteczkowska/

 

Na video widać, jak Justyna Steczkowska energicznie i krokiem modelki przechodzi z drewnianego „chodnika” na kamienne bloki. Gwiazda jednak się potknęła i upadła na kamienie. Zdążyła jedynie krzyknąć „O Jezus Maria!”.

 

Filmik opublikowała sama Steczkowska i napisała z humorem:

 

Spadająca gwiazda 💫😅
Do każdego upadku w życiu trzeba mieć dystans👍🏼 A Wy jak to czujecie? 🥰

 

Fani gwiazdy uznali, że piosenkarka faktycznie ma do siebie dystans. Martwili się jednak o jej zdrowie i pytali czy nic jej się nie stało.

 

Ojjjj taaak😮 masz dystans 👏 rzeczywiście trzeba dojrzeć do takiego dystansu!

 

Najważniejsze, żeby umieć się podnieść po każdym upadku. Mam też nadzieję, że nic się Pani nie stało podczas tego upadku ❤️

 

❤️dałam serduszko nie za wspaniały upadek tylko za zaistnienie tego filmiku na koncie, publicznie… Dystans, to jest coś co jest nam wszystkim potrzebne 👍🏻😘

 

Pani Justyna nie odpowiedziała na te pytania. Domyślać się jednak można, że nie doznała poważnych obrażeń, bo pewnie nie zamieszczałaby filmiku z takim opisem.

Tymczasem część internautów zwróciła uwagę na „winowajców” czyli buty, które z pewnością nie były odpowiednim obuwiem do spacerowania po kamieniach.

 

>>>„Siniaki mam po solidnym mordobiciu”. Anna Powierza na drastycznym VIDEO!

 

Komentarze