Kamilek nie żyje. Wiadomo DLACZEGO zaatakował go ojczym!

8-letni Kamilek z Częstochowy zmarł 8 maja 2023 roku. Chłopiec został skatowany przez swojego ojczyma i wiele dni spędził w swoim domu bez żadnej pomocy.

Kamilka znalazł jego biologiczny ojciec i wtedy dziecko trafiło do szpitala. Kamilek przebywał tam miesiąc i jak podał szpital „Bezpośrednią przyczyną śmierci chłopca była postępująca niewydolność wielonarządowa”. Natomiast 10 maja 2023 roku przeprowadzono sekcję zwłok Kamilka.

 

marzec 2023 – Kamil ze złamaną ręką – https://www.facebook.com/szczyty.AR?locale=pl_PL

 

Co zrobił Dawid B. małemu Kamilkowi?

 

Jak przekazał zastępca prokuratora generalnego Krzysztof Sierak:

 

Bezsprzecznie ustalono, że 29 marca ojczym Dawid B. siłą zabrał dziecko pod prysznic, rozebrał i polewał je wrzącą wodą, rzucał nim na podłogę, uderzał prysznicem, a następnie zabrał do kuchni, gdzie rzucił o rozgrzany piec węglowy. (…)

 

3 kwietnia ojciec Kamila podczas odwiedzin zastał go w bardzo złym stanie fizycznym, wezwał pogotowie*

 

Dlaczego ojczym zaatakował Kamilka?

 

Mężczyzna skatował dziecko i doprowadził do jego śmierci z szokująco błahego powodu. Podobnie jak i w przypadku znanego hasła dotyczącego przemocy – „Bo zupa była za słona” – tak i tutaj. Jak się okazuje, dziecko zrzuciło telefon ojczyma:

 

Powodem tego agresywnego zachowania było rzucenie przez dziecko telefonu sprawcy ze stołu na podłogę

– powiedział Krzysztof Sierak.

 

Wyniki sekcji zwłok Kamilka

 

Wyniki sekcji zwłok Kamilka potwierdzają informacje przekazywane wcześniej przez szpital.

 

Biegli ustalili, że przyczyną zgonu stały się rozległe oparzenia ciała, w przebiegu którego doszło do wstrząsu pooparzeniowego, infekcji ogólnoustrojowej, a ostatecznie niewydolności wielonarządowej. Istnieje bezpośredni związek przyczynowo-skutkowy między obrażeniami ciała a zgonem pokrzywdzonego

 

Po uzyskaniu tych wyników Dawid B. najprawdopodobniej dostani zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, a matka dziecka zarzut pomocy przy zabójstwie.

 

>>>Marianna Schreiber pod domem Kamilka z Częstochowy. Oto CO usłyszała od sąsiadów!

 

*źródło/cytaty: polsatnews

Komentarze