Kąpiel DETOX! Koi nerwy i wyciąga z ciała toksyny!

Kąpiel DETOX!  Koi nerwy i wyciąga z ciała toksyny!

Pragniesz się odprężyć i ukoić nerwy? Mamy dla ciebie rozwiązanie! Ta kąpiel działa jak detox, ponieważ oczyszcza umysł i ciało!

Kąpiel solna ma niezwykłe właściwości, które korzystnie wpływają na nasz organizm. Taka kąpiel wyciągnie z Ciebie wszelkie toksyny, ukoi nerwy i zredukuje stany zapalne. To tania metoda w leczeniu zmęczonych mięśni czy poprawieniu przepływu krwi.

 

Od setek lat w wielu różnych kulturach stosuje się siarczan magnezu. Sole można kupić samodzielnie w wielu sklepach online. Są one wykorzystywane także w wielu zabiegach relaksacyjnych w SPA.

Tymczasem domowe SPA możesz sobie zrobić bez wychodzenia z domu!

 

Jaką sól wybrać?

 

Najlepszą z soli jest sól Epsom. Jej nazwa pochodzi od angielskiego miasta Epsom, w którym otrzymano ją po raz pierwszy.

Ta sól to czysty mineralny związek magnezu i siarczanu, stąd wyciąga z organizmu wszystkie toksyny. Kąpiel z jej udziałem przyczynia się do zredukowania bólu mięśni i stawów.

 

Sól działa przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo i przeciwbólowo. Poprawia też kondycję skóry, szczególnie w przypadku skóry tłustej, ze skłonnością do łojotoku i zmian trądzikowych.

 

ZOBACZ TEŻ:USA: Najmłodsza ofiara koronawirusa! Miała zaledwie…

 

Do kąpieli wystarczy dodać jedną szklankę soli, by móc cieszyć się „domowym luksusem”. Tego typu kąpieli nie poleca się jednak kobietom w ciąży oraz osobom cierpiącym na choroby krążenia.

 

 

Źródło:5minutdlazdrowia/pixabayKomentarze