Kiedy wrócił do domu zauważył krew na suficie łazienki! Wkrótce poznał straszną prawdę!

suficie łazienki

Adam Hockett nie krył przerażenia kiedy po powrocie do domu zauważył krew na suficie łazienki. Krwawe krople skapywały na umywalkę i posadzkę. Mężczyzna nie wiedział jakim cudem dostała się do jego mieszkania. Wkrótce poznał przerażającą prawdę na temat swojego sąsiada, który mieszkał piętro wyżej.

Amerykański żołnierz mieszkający w kanadyjskim mieście Winnipeg dowiedział się, że krew na suficie łazienki przesiąkła przez podłogę jego sąsiada. Mężczyzna miał poważny wypadek w domu. Upadł na głowę doznając potwornych obrażeń, które doprowadziły do jego śmierci. Adam Hockett przyznał, że widok był przerażający, ponieważ krew spadała kroplami na jego umywalkę i posadzkę w łazience. Mężczyzna zadzwonił do zarządcy bloku, który powiedział mu, że to nie jego problem. Dopiero kiedy opublikował zdjęcie sufitu w mediach społecznościowych administrator postanowił zająć się sprawą.

 

ZOBACZ:Przerażający wypadek autobusu z dziećmi. Policja publikuje nagranie mrożące krew w żyłach

 

Mężczyźni poszli do mieszkania sąsiada, który mieszkał nad żołnierzem. Chcieli sprawdzić czy wszystko z nim w porządku. Niestety spełnił się najczarniejszy scenariusz, ponieważ nikt nie otwierał. Drzwi do mieszkania otworzyły dopiero służby ratownicze, które weszły do środka. W łazience znajdowało się ciało mężczyzny. Hockett napisał później, że nie chce wdawać się w szczegóły, jednak to co zastali wewnątrz było potworne. Sąsiad żołnierza upadł na twardą podłogę kiedy próbował zawiesić pranie w łazience. Aby to zrobić musiał wspiąć się na wannę, z której spadł na głowę doznając poważnych obrażeń. Według lekarza mężczyzna nie żył od kilku dni.

 

ZOBACZ TAKŻE:Ta historia mrozi krew z żyłach. Zwyrodnialec poderżnął gardło 3-latce!

 

źródła: o2.pl, foto: facebook.com

 

 

 Komentarze