Kiedyś wyrzucili go z „Disco Star”, a dziś jego piosenki śpiewa cała Polska!

„Disco Star” to talent show w telewizji Polo TV. Uczestnicy, podobnie jak w legendarnym „Idolu” mogą stanąć przez jury i dać popis swojego talentu muzycznego. Do programu nie brakuje chętnych. Długie kolejki rozśpiewanych ludzi czekają na swoje pięć minut w nadziei, że ktoś dostrzeże ich wyjątkowość i staną się kolejnymi gwiazdami muzyki disco polo.

 

W jury „Disco Star” zasiadają same gwiazdy muzyki disco-polo. Choć skład się niekiedy z edycji na edycję zmienia to i tak uczestnicy próbują swoich sił przez autorytetami disco-polo. Mowa tu Marcinie Millerze z „Boysów”, Radku Liszewskim z „Weekendu” czy przebojowym Czadomanie autora hitu „Ruda tańczy jak szalona”.

 

 

Do tego popularnego show emitowanego w telewizji  Polo TV zgłosił się Piotr Kołaczyński – dziś znany jako „Miły Pan” i zaśpiewał swoją piosenkę „Królowa”. Lecz jury go wtedy wyśmiało i nie dali młodemu chłopakowi cienia szansy na osiągnięcie jakiegokolwiek sukcesu.

 

 

Piotrek jednak się nie załamał i pokazał, że jeśli się chce to można osiągnąć sukces. Wielu by się na jego miejscu załamało takim ośmieszeniem, ale nie on! Sprawił, że on taki wyśmiany śpiewa dziś razem z Boysami, Czadomanem i Weekendem. Internauci pisali: „Wyśmialiście chłopaka, a teraz zrobi większe show niż wy wszyscy razem wzięci ;))”, „Czadomen się obsrał bo usłyszał konkurencję”, „Zjechali go a teraz ma wiecej wyswietlen na tym kawalku niz liszewski ;)”, „Piękni i młodzi zapomnieli jak Ela Zapędowska ich zjechała. A teraz wielka pani jury. Żal.”, „Mam nadzieje ze jest im teraz głupio chłopak zrobił super teledysk i będzie robił karierę bez ich pomocy. Widać ze był trochę zestresowany a oni się śmiali z niego a wykonanie było dobre tylko głos mu trochę drżał z tremy”.

 

 

Dziś Miły Pan (oryg. MiłyPan) czyli Piotr Kołaczyński to jedna z ważniejszych gwiazd muzyki disco polo! Jego hity jak: „Królowa”, czy „Małolatki” są na każdej potańcówce a tekst tych piosenek zna chyba już każdy! Dziś piosenka „Królowa” ma na YouTube ponad 86 milionów wyświetleń, a „Małolatki” przekroczyła już 70 milionów wyświetleń!

Piotrek Kołaczyński znany jako Miły Pan od czasu legendarnego hitu, który dał mu popularność, nie ma teraz dużo wolnych chwil. Gwiazdor muzyki disco-polo nie przestaje koncertować! Ostatnio pojawił się w Chorzowie na Sylwestrze organizowanym przez telewizję Polsat, gdzie zrobił naprawdę furorę!

 

ZOBACZ: Nie uwierzysz kim jest brat Magdy Gessler! Na pewno go znasz! To znany poseł …

 

A według Was jury się dobrze zachowało w programie „Disco Star”, że nie poznali się na prawdziwym muzycznym talencie? Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami na temat Miłego Pana w komentarzach!

 Komentarze