Kobieta w ciąży wbiegła pod tramwaj! Nagranie szokuje!

Ciężarna mieszkanka Częstochowy ryzykowała życie tylko po to, by przebiec przez przejście dla pieszych przecinające torowisko przed jadącym tramwajem. Jakby tego było mało kobieta wbiegła pod tramwaj na czerwonym świetle! Nagranie zamieszczone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie szokuje.

Na szczęście cała sytuacja zakończyła się happy endem, choć mogła mieć zupełnie inny, tragiczny przebieg. Kobieta w widocznej ciąży, która wbiegła na czerwonym świetle pod tramwaj może teraz mówić o boskiej opatrzności, ponieważ zabrakło naprawdę niewiele, by znalazła się pod kołami maszyny. Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu na skrzyżowaniu al. Pokoju z al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Ciężarna mieszkanka miasta, która chwilę wcześniej wysiadła z autobusu wybiegła zza pojazdu wprost pod przejeżdżający tramwaj.

 

ZOBACZ:[WIDEO] Prowadziła tramwaj i używała telefonu. Przez to doszło do dramatu!

 

Mężczyzna, który był razem z nią zdążył w ostatnim momencie odskoczyć, niestety kobiecie się to nie udało i została potrącona. Para wbiegła na czerwonym świetle, a motorniczy nie zdążył wyhamować. Później okazało się, że kobieta jakimś cudem wyszła z wypadku bez najmniejszego zadraśnięcia. MPK w Częstochowie postanowiło udostępnić nagranie z całej sytuacji ku przestrodze. Pracownicy mają nadzieję, że ktoś, kto je obejrzy zastanowi się zanim popełni podobny błąd co bohaterka materiału.

 

ZOBACZ TAKŻE:Pijana matka wiozła samochodem 4-letnią córkę! Miała 2 promile alkoholu!

 

 

źródła: facebook.com, foto: pixabay.com, wideo: facebook.com

 Komentarze