Królowa Życia przyznaje : „Jestem w ciąży”! Czy Jacek został ojcem?!

„Królowe życia” to niekwestionowany hit emitowany na antenie TTV. Życie tytułowych bohaterek jest pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, wzlotów i upadków. Jedna z gwiazd programu, Edzia zdradziła zaskakującą tajemnicę na swój temat. Królowa życia przyznała, że jest w ciąży!

Bez wątpienia postacią numer jeden w „Królowych życia” i ulubienicą widzów jest Dagmara Kazimierska. Prócz niej możemy śledzić również losy, syna celebrytki Connana oraz dwójki przyjaciół Jacka i Edzi. To właśnie oni zapewnili Dagmarze największe wsparcie po wypadku samochodowym i pomagali jej podczas pobytu w szpitalu. Mimo, że między Dagmarą, a Edzią dochodziło do sprzeczek ostatecznie pogodziły się. Ostatnio wyszło na jaw, że kłótnia z przyjaciółką to niejedyny powód, dla, którego Edzia stroniła od kamer. Okazuje się, że druga królowa życia jest w ciąży, a jej pociecha przyjdzie na świat na początku marca!

ZOBACZ:Fani zalani łzami! Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe życia” pokazała…

 

Dziennikarze dowiedzieli się również kto zostanie ojcem dziecka. Na pewno nie będzie nim Jacek, a Adam, który jest świeżo upieczonym mężem Edzi. Para pobrała się miesiąc temu w Wenecji. Spekulacje nie zostały jednak potwierdzone, ponieważ żadna z gwiazd programu się do nich nie odniosła. Główna bohaterka „Królowych życia” Dagmara nie skomentowała sprawy, ponieważ przebywa na Malediwach z synem i odpoczywa.

 

 

 

 

źródła: jastrzabpost.pl, foto:instagram.com

 

 

 

Komentarze