Kuba Wojewódzki pochwalił się ile zarabia na INSTAGRAMIE. Kwota zwala z nóg

Siedzisz teraz którąś godzinę z rzędu w pracy? A może wracasz zmordowany po całym dniu, albo szykujesz się na kolejny dzień stresującej, męczącej i kiepsko płatnej władzy? Pomyśl sobie, że są ludzie, którzy za jedno zdjęcie na Instagramie zarabiają więcej niż Ty przez rok. Kuba Wojewódzki lubi prowokować i chwalić się. A jest czym! 

Od dobrych kilku lat bycie influencerem, czyli oględnie mówiąc kimś znanym z tego, że jest znany i kto ma sporą bazę fanów, jest bardzo opłacalne. Światowe marki lubią korzystać z takich osób, aby uprawiać nieoczywisty marketing. Poprzez sponsorowanie influencerom różnych sprzętów można liczyć na to, że zaczną je reklamować, a ich „autorytet” płynie na wybory ludzi ich obserwujących. W ten sam sposób na Instagramie działa Kuba Wojewódzki.

 

ZOBACZ TEŻ: Eurowizja Junior: okropne zarzuty pod adresem Viki Gabor i POLSKI!

 

Dziennikarz TVN lubi luksus. Ma kilka nieruchomości, najnowsze, drogie auta, a jak się okazuje zarabia nie tylko w telewizji, ale też przez internet. Właśnie jedna z firm produkujących smartfony zaproponowała mu współpracę. Zwyczajowo ustalenia biznesowe w takich sprawach pozostają tajemnicą, jednak tym razem Wojewódzki postanowił zagrać w otwarte karty.

 

Krótka instrukcja – jak zarobić 50 tysięcy złotych na Instagramie 

– napisał gwiazdor pod zdjęciem selfie z telefonem znanej marki w ręku.

 

 

Fotografia wywołała duże zainteresowanie. Jedni chwalą, inni ganią, ale jedno jest pewne – inwestycja w Wojewódzkiego opłaciła się, bo taki szum jaki wywołał i zainteresowanie, z pewnością przełoży się na wyniki sprzedażowe reklamowanej przez siebie marki!Komentarze