MAGDA GESSLER otworzyła sklep internetowy. Teraz będzie sprzedawać…

MAGDA GESSLER otworzyła sklep internetowy. Teraz będzie sprzedawać…

W czasie pandemii wszystkie restauracje Magdy Gessler są zamknięte, a klientów trzeba jakoś pozyskiwać. Tym razem znana restauratorka zdecydowała się otworzyć sklep internetowy. Co będzie sprzedawać?

W „Schronisku smaków” bo tak nazywa się internetowy sklep, klienci znajdą smaki z dzieciństwa. W sprzedaży będą głównie dostępne wędzone mięsa, przetwory, miody, sery. Gwiazda zapewnia, że wszystkie produkty są przygotowywane z najwyższej jakości produktów. W sprzedaży jest więc dostępna tylko naturalna żywność.

 

„Sklep internetowy powstał, by wszyscy mieli dostęp do smakołyków, które pamiętam z czasów mojego dzieciństwa. Mama i babcia zawsze konserwowały przysmaki sezonowe w szkle, a później przetrzymywały je w spiżarni. Dzięki temu czułam się bezpieczna. Obecnie niewiele osób ma czas, by robić przetwory. Nasza przeszkolona załoga zatrzymuje czas lata, jesieni, żeby Państwo mogli skosztować smaków, mieszkających w mojej głowie i duszy”.

-zapewnia Magda Gessler w rozmowie z Newserią.

 

Spcjalnością internetowego sklepu ma być pieczołowicie przygotowana szynka. Za kilogram pieczołowitej szynki w „Schronisku Smaków” zapłacimy 47zł.

 

„Produktem numer jeden w naszym sklepie internetowym jest szynka, długo wędzona i peklowana. Wędzenie odbywa się na prawdziwym drzewie olchowym lub owocowych i trwa od 12 do 24 godzin. Dzięki temu szynka pachnie ogniskiem. Cudowna jest również kiełbasa krakowska, bardzo dobrze doprawiona z odrobiną pieprzu. Jest też boczek, który ubóstwiam. Wszystkie produkty są chude, mają w sobie niewielką ilość tłuszczu. Chleb pieczemy sami w piecu w Bukowinie Tatrzańskiej”.

– zdradza Gessler.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Sanatorium Miłości: Stenia i Władek ROZSTALI SIĘ! „Czułam się ośmieszona i poniżona!”

 

 

Źródło:radiozet

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze